Rüyada Vişne Görmek, Vişne Yemek, Vişne Ağacı Görmek

Düşlerde görülen vişne aşk mı, mutluluk mu demek? Rüyada vişne görmek, vişne yemek, vişne ağacı görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Vişne Görmek

🙂 Genel olarak faydalı ve yeni bir işe işarettir. Düşünde vişne görmek veya mevsiminde yemek; neşe, kazanç ve eğlenceli hayatla yorumlanır. Rüyada vişne görmek veya vişneden yapılmış tatlılar, şerbetler içmek, helal yiyeceğe işaret eder.

😐 Mevsimi değilse; sıkıntı, zarar ve işsizliğe işarettir. Ekşi vişne görmek; ha­ram mala ve yakınlarıyla küskün olmaya işarettir.

Rüyada Vişne Yemek

🙂 Rüyada tatlı vişne yemek; helâl mala ve evlat sahibi olmaya delâlet eder. Mevsiminde yenen vişne helal mal ve neşedir. Sıkıntılardan emin olmaya işaret eder.

😐 Mevsimi dışında yenen vişne sıkıntı zarar ve işsizlik demektir. Maddi anlamda bocalamak anlamına gelir. Ekşi vişne yemek haram maldır.

Rüyada Vişne Ağacı Görmek

🙂 Rüyada çiçek açmış bir vişne ağacı masumiyeti temsil eder. Vişnelerle dolu bir ağaç ise, hayatınıza anlam ka­tacak bir gelişmedir.

Rüyada Vişne Toplamak

🙂 Rüyada vişne toplamak mutluluk anlamına gelir. Mevsiminde vişne topladığını gören sıkıntılardan kurtulur, refahlar. Aşkta ve hanesinde huzuru bulur.

😐 Mevsimi dışında vişne topladığını gören dara düşer. Bir süre kurtulamayacağı sıkıntılarla boğuşur.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyanızda vişne yediğinizi gördüyseniz işiteceğiniz bir haberden dolayı canınızın sıkılacağına işarettir. Rüyada tatlı vişne yediğini gören kimse, helal mal temin eder. Ekşi vişne yiyen kimse ise haram mal temin eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada vişne görmenin psikanalizi: Aşkla ilgili bir düş simgesidir ve çoğun­lukla korumacı bir sevgiliye işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın