Rüyada Alan Görmek, Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyalarda görülen alan; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada alan görmek ve yeşil alan görmek farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Alan Görmek

🙂 Rüyada boş alan görmek, bir iş teklifi almaktır. Boş alan görmek, rahatlığa işarettir. Alanda kendini de gören, yeni bir iş kurar. Rüyada tayyare veya diğer bir alan görmek: Endişe­li ve korkulu günleri arkada bırakarak feraha çıkacağınıza ve iş hayatınızda memnuniyet verici gelişmeler kaydedeceğinize işarettir. Yolcuların gelip-gittiği alanlar görmek, uzaktan alınacak bir habere veya ge­lecek bir misafire delalettir. Meydan ile ilgili rüyalar iyi haber alınacağına dela­let eder.

😐 Alan çorak ya da kirliyse, işle ilgili bir süre güçlüklerle mücadele etmek gerekecektir. Sevgilinizin telaşlı bir haline sinirleneceğinize, irislerinizi belli edeceğinize işaret eder.

Rüyada Yeşil Alan Görmek

🙂 Genel olarak yeşil alan görmek, muradına ermek olarak yo­rumlanır. Yemyeşil bir alan, işte elde edilecek büyük başarıdır. Yeşil alanda insan görmek, bu başarının yakınlarınızın desteği ile kazanılacağına işarettir. Bekar birinin rüyasında kendini ye­şil bir alanda görmesi, hayırlı bir kısmetin haberidir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. ; Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir. Tren ile bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın olarak döneceğinize işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada alan görmenin psikanalizi: Rüyalarda boş bir alan, gelecekteki gelişmeleri simgeler. Düş­lerinizde güzel bir alan görmeniz, olumlu yönde gerçekleşebilecek olaylara işaret eder; bunun tam aksine düşünüzde beliren kötü gö­rünümlü ve sıkıcı bir alansa, dikkatli davranmanız gereken bir dö­neme girmek üzere olduğunuzu belirtir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın