Rüyada Tuvalet Görmek, Tuvalet Temizlemek, Tuvalet Yapmak

Düşlerde görülen tuvalet para mı, sıkıntı mı demek? Rüyada tuvalet görmek, tuvalet temizlemek, tuvalet yapmak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tuvalet Görmek

🙂 Rüyada tuvalet görmek; rahatlık, temiz­lik ve sıkıntılardan halastır. Geniş ve temiz bir tuvalet görmek; evin hanımının itaatkâr ve güzel geçinmesine delâlet eder. Dar, pis ve kokan bir tuvalet görmek; eşlerin birbirinden nefret duy­masına tabir olunur.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

😐 Rüyada tuvalet temizlemek bir miktar para kaybedeceğinize işarettir. Bu paranın sizi sıkıntıya sokacağına işarettir. Bir müddet maddi sıkıntılar çekeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Tuvalet Yapmak

🙂 Rüyada küçük veya büyük abdest yaptığını gören kimsenin, üzüntü ve sıkıntısı gider. Mal ve servet sahibi ise zekatını verir. Abdest bozulan yer hela gibi bir yer ise, ihtiyacı için sarf edeceği şeyin meşru olmasına işarettir. Tuvalete sidik ettiğini görmek, fakir kişi için zenginliğe işa­rettir.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

🙂 Rüyada pislik içinde bir tuvalet görmek, sanılanın aksine maddi durumunuzun fevkalade olacağını anlatır. Rüyada görülen insan dışkısı para anlamına gelir. Bu sebepten kirli tuvalet görmek iyidir.

Rüyada Tuvalet Taşması

🙂 Rüyada tuvaletin dolup taştığını görmek, zenginliğe işarettir. İnsan dışkısı para anlamına gelmektedir, bu sebepten bu rüya çok iyi bir rüyadır.

Rüyada Tuvalet Aramak

🙂 Rüyada tuvalet aramak aradığınız parayı yakın zamanda bulacağınız anlamına gelir. Parayı ve rızkı doğru yerlerde aradığınız anlamına da gelir. İşinizle ilgili planlar yapmanız gerektiğiyle ilgili bir rüyadır.

Rüyada Eski Tuvalet Görmek

😐 Rüyada eski tuvalet görmek eşler arasında vuku bulacak sorunlara işarettir. Aile hayatınızda huzursuzluklar olabileceği anlamına gelir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

😐 Rüyada temiz bir tuvalet görmek, maddi bakımdan rahat edemeyeceğini­zi, hatta sıkıntılara düşebileceğinizi anlatır. Geçim sıkıntısına düşeceğinize işarettir.

Rüyada Tıkanmış Tuvalet Görmek

🙂 Rüyada tıkanmış tuvalet görmek maddi anlamda rahatlık demektir. Elinize bol miktarda paranın geçeceğine işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: “Rüyanızda tuvalet gördüyseniz; Ufak ve geçici bir rahatsızlık geçireceğiniz anlamına gelir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tuvalet görmenin psikanalizi: Rüyada tuvalete gitmek, yalnızlık ihtiyacına, mahremiye­te ve duygularla baş başa kalmaya işaret eder. Çoğunlukla, baş­kalarının yanında belli etmeyip gem vurduğumuz duygularımızla ilgili boşalma ihtiyacı söz konusudur.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada tuvalet görmek, rahatlık ve temizlik ile tabir edilir.
  • Tuvalet kullandığını görmek hayatınızda rahatlayacağınız bir döneme girmek üzere olduğunuzu gösterir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın