Rüyada Tütün Görmek

Düşlerde görülen tütün iyilik mi, sevap mı demek? Rüyada tütün görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tütün Görmek

🙂 Rüyada tütün görmek refaha alâmettir. Bazen de tütün görmek; sıkıntı ve şiddetten, korku ve darlıktan sonra hayır, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder. Rüyada tütün ve tütünden çıkan duman görmek, çoğunlukla iyiye yorumlanır.

😐 Rüyada tütün görmek daima sıkıntı ve anlaşmazlık olarak alınır. Özellikle tütün kullanmayan bir insanın rüyasında tütün içtiğini görmesi, eğlenceli bir ortamda bulunacağını anlatır. Düşte tütün görmek veya içmek; can sıkıntısına, üzüntüye alâmettir. Rüyada tütün görmek; üzüntü, keder, şid­det, kıtlık ve pahalılığa delâlet eder. Tütün ekicilerini görmek; çok çalıştığı halde emeği­nin karşılığını alamamaya işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail El Eş’as: “Rüyanızda tütün gördüyseniz; Alacağınız bir habere üzüleceğinize, canınızın sıkılacağına, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

Kirmani: “Tütün ekmek, yabancı bir memleketten rızk temin etmektir. Sıkıntı ve şiddetten sonra kavuşulacak rahatlık, bol nimet ve sevince işaret eder.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tütün görmenin psikanalizi: Bu rüya eğlence ve rahatlama ihtiyacınıza işarettir. Bir süredir her şeyden uzaklaşmak, biraz kafa dinlemek istiyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın