Rüyada Kıl Görmek, Yemekten Kıl Çıkması

Rüyalarda görülen kıl; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada kıl görmek, yemekten kıl çıkması farklı yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Kıl Görmek

🙂 Kendi vücudunu kıl görenin bir çocuğu olur. Kıl çık­mayan yerde kıl çıktığını görse, devlete erer. İçinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.

😐 Daima sıkıntı olarak yorumlanır. Yakın dostlarınız arasında münakaşaya katılıp, durumunuzun güçleşeceğine, söylediğiniz bir sözden dolayı zan altında kalacağınıza, zor günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Yemekten Kıl Çıkması

🙂 Rüyada yemekten kıl çıktığını içinde görünmeniz, sıkıntı ve üzüntü­nüzün son haddine vardığını göreceğinize, sabırlı olmanın ge­rektiğine inanacağınıza alâmettir. Evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Yüzünde Kıl Görmek

🙂 Rüyada yüzünde kıl görmek; iş hayatınızda başarı  kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir. Mesut bir aşk hayatı yaşayacağınıza ve seyahate çıkacağınıza işarettir.

Rüyada Bacakta Kıl Görmek

🙂 Rüyada bacakta kıl görmek; yeni yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Çok yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, sıkıntılı bulunduğu durumdan bu yolculuk sonunda kurtulacağına, işlerinin düzeleceğine işarettir.

Rüyada Kıl Almak/ Koparmak

🙂 Rüyada kıl almak ya da koparmak; yeni yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Bir iş teklifi alacağınıza, iyice düşünüp taşındıktan sonra karar vermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Koltuk Altında Kıl Görmek

🙂 Rüyada koltuk altında kıl görmek; uzak bir yerden hayırlı haber ve hediyeler alacağınıza işarettir. Hayatta hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine ve yoksulluk çekmeyeceğinize işaret sayılır.

Rüyada Genital Bölgede Kıl Görmek

Rüyada genital bölgede kıl görmek; yeni dostlar edineceğinize, sizden iyi bir şekilde söz edileceğine, bu dostların üzerinde iyi bir tesir bıkacağınıza işarettir. ; Bekarlar için aşık olacaklarına, evliler için ise; eşleriyle sevgi ve saygı içinde bir hayat süreceklerine işarettir.

Rüyada Ağzından Kıl Çıkarmak

🙂 Rüyada ağzından kıl çıkarmak; sıkıntıya girdiğiniz bir durumdan sizi bir yakınınızın kurtaracağına, onun nasihatlerini dinlediğiniz takdirde kolaylıkla bu zor durumdan kurtulabileceğinize işarettir. Girişeceğiniz işte başarı kazanacağınıza, dost ve yakınlarınız sayesinde yükselip mal-mülk sahibi olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Çenede Kıl Görmek

🙂 Rüyada çenede kıl görmek; Sizi çok sevindirecek bir haber alacağınıza, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir hayat süreceğinize işarettir. Bir akraba veya dostunuzun yemekli davetine katılacağınıza, orada yaşlı bir hanımın iltifatını göreceğinize işaret eder.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine işaret eder. Ayrıca sakin bir hayat arzunuza da kavuşacağınıza delalet eder. Sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada kıl görmenin psikanalizi: Deneyimli ve bilge biri­sinin desteğine ihtiyaç duyduğumuz anlamına gelir. Düşlerde görülen kıllar, zamanla ilgili bir uyarı olarak kabul edilebilir: Yerine ge­tirmemiz gereken sorumluluklar ya da değerlendirilecek fırsat­lar için geç kalmamamız gerektiğine işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın