Rüyada Tren Görmek, Tren Yolcuğu Görmek

Düşlerde görülen tren yolculuk mu, iş mi demek? Rüyada tren görmek, tren yolculuğu görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tren Görmek

🙂 Rüyada hareket halinde bir tren görmek tez haberdir. Bu haber sizi mutlu edecek bir haberdir. Uzun süredir gelmesini beklediğiniz biri, elinize geçmesini istediğiniz bir para da olabilir. Rüyada tren görmek; Elinize geçen fırsatları iyi kullanarak kısa zamanda mevkiinizi yükselteceğinize delil sayılır.

Rüyada Tren Yolculuğu

😐 Rüyada bir trende olduğunu görmek, iç sıkıntısına, hu­zursuzluğa işarettir. Özellikle kalabalık bir tren sıkıntı yarata­cak olaylara delalettir. Rüyada kendini bir trende yolculuk eder görmek, muhtemelen evlilik veya aileniz yüzünden ömrünüz boyu hep bir yere bağlanıp kalacaksınız demektir. Tren gören hiç yolcu­luk yapma fırsatını bulamayacaktır.

Rüyada Tren Kazası Görmek

😐 Bir tren kazası görmek; bir kavgaya şahitlik edece­ğinize delildir. Bu kavga yakınlarınız arasında olabilir. Bu durum sizi bir süre meşgul ve mutsuz edecek demektir. Rüyada tren kazası gören kimse, mahkemede şahitlik yapar.

Rüyada Trene Binmek

🙂 Trene bindiğini görmek, ye­ni bir işe başlamaya; onlardan inmeyi görmek, işten ayrılmaya işarettir. Geleceğinizin parlak olduğuna işaret eder. Gayret etmeniz halinde çok rahat bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Tren Yolu Görmek

🙂 Rüyada tren yolu görmek; uzun bir seyaha­te çıkmaya ve işlerin yoluna girmesine delâlet eder. Rüyada tren yolu görmek; bir yolculuğa çıkmanız ihtimali bulunduğuna işaret eder.

😐 Bazen de tren yolu görmek; sıkıntı ve meşakkatle çalışmaya, zorlukların üstesinden gelmeye tabir olu­nur. Tren yolu üzerinde olduğunuzu görmek ise sıkıntı ve meşakketle çalışmaya işaret eder.

Rüyada Tren Kaçırmak

😐 Rüyada tren kaçırdığını gören kimse kendisini mutlu edebilecek bir fırsatı kaçırır. Bu fırsat pek büyük bir fırsat olmasa da kaçırdığınız için üzüleceğiniz bir fırsattır. Bu rüya daha dikkatli olmanız gerektiği yönünde bir uyarıdır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail El Eş’as: “Rüyada tren görmek ve trene binmek, iş için bir seyahate çıkacağınıza işarettir. Tahrip edilmiş bir tren görmek, hasta olacağınıza delaletle yorumlanır. Bir tren kazası seyrettiğinizi görmek, bir kavgaya şahitlik edeceğinize delildir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tren görmenin psikanalizi: Uzun zamandır çıkmak istediğiniz bir yolculuk olduğuna işaret eder. İçinizde tatil yapmak ya da yaşadığı yeri bir süreliğine terk etmek isteyen bir taraf olabilir. Bilinçaltımızdaki yolculuk istediğini gösterir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada tren yolu görmek başınızdan önemsiz bir tehlike geçeceğine ancak, daha dikkatli ol­manız gerektiğine dair bir uyarıdır.
  • Bir başka yoruma göre de; uzun ve zah­metli bir yolculuğa işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın