Rüyada Turşu Görmek, Turşu Yemek, Turşu Kurmak

Düşlerde görülen turşu parasızlık mı, fenalık mı demek? Rüyada turşu görmek, turşu yemek, turşu kurmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Turşu Görmek

😐 Çok istenen bir işi ya da çok arzulanan bir insanı temsil eder. Ancak her ikisi de sizi olumsuz yönde şaşırtacak ya da beklentilerinizi karşılayamayacaktır. Tüm birikiminizi faize yatıracağına işaret eder.

Rüyada Turşu Yemek

😐 Turşu yedi­ğini görense, bile bile haram bir mala, paraya tamah eder. Be­kar biri için bu rüya, kendisini olduğundan farklı gösteren kö­tü niyetli biriyle evliliktir. Rüyada turşu yediğinizi görmek israf yoluna saparak mevcut paranızın hepsini tüketeceğinize ve sonunda yoksul bir duruma düşeceğinize delildir. Tüm birikimlerinizi faiziyle birlikte yavaş yavaş tüketeceğinize işarettir.

Rüyada Turşu Kurmak

😐 Rüyasında turşu kurduğunu gören kimse, istemeden harama el uzatır. Fakat sonrasında bu durumdan dolayı pişmanlık duyar.

Rüyada Turşu Suyu Görmek

😐 Rüyada turşu suyu görmek, kötü insanları örnek al­mak, israf etmek ve verilen sözde durmamak şeklinde yorum­lanır. Örnek aldığınız insanlar yüzünden başınızın beladan kurtulmayacağına işaret eder.

Rüyada Turşu Suyu İçmek

😐 Rüyada turşu suyu içmek fena insanlarla iş veya dostluk yapmaya işaret eder. Bu kimselerden zarar göreceğinize işarettir. Yakın çevrenize ya da iş hayatına dair bir uyarıdır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer Sadık: “Rüyada turşu yediğinizi görmek; israf yoluna saparak paranızın hepsini tüketeceğinize ve neticede yoksul bir duruma düşeceğinize işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada turşu görmenin psikanalizi: Büyük cam kavanozlara yerleştirilmiş turşu, koruma altına alınması gerektiğini düşündüğümüz duygu, düşünce ve olguları ifade ettiği gibi, gelecek için önlem alma ihtiyacına da dikkat çe­ker.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın