Rüyada Timsah Görmek, Yavru Timsah Görmek

Düşlerde görülen timsah felaket mi, para mı yoksa beklenen müjdeli haber mi demek? Rüyada timsah görmek, yavru timsah görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Timsah Görmek

🙂 Rüyada timsahla dövüştüğünü görmek ve onu denizden karaya doğru çektiğini görmek; düşmanını yenmeye ve onun hilesin­den emin olmaya işaret eder. Timsahın etinden yediğini görmek, elde edilecek düşman ma­lına işaret eder.

😐 Despot bir insanın varlığına işarettir. Rüyada timsa­hın ısırması, böyle bir insanın vereceği zararı anlatır. Rüyada timsahı karada yürür gören insanın düşmanı çoktur. Rüyada timsah görmek; fişka, harama, korkuya, hırsızlara ve zalim kimselere delâlet eder. Timsah tarafından suya çe­kildiğini gören kimse istemediği halde malını başkasına kaptırır. Timsah, güçlü bir düşman şeklinde yorumlanır. Rüyamızda timsah gördüyseniz hakkınızda çıkan dedikoduların size zarar getireceğine işarettir. Acımasız, güçlü ve kudretli bir insanın sizin düşmanınız ola­cağına yorumlanır. Timsah yakaladığınızı görmek böyle bir insanla ta­nışacağınıza işarettir. Timsahın sizi yakaladığını görmek böyle bir insa­nın elinde oyuncak olacağınıza işarettir.

rüyada timsah görmek

Rüyada Yavru Timsah Görmek

😐 Haram işlemeye, korkuya, alçak kimseye işaret eder. Timsah yavrularının çokluğu da bu kimselerin sayısını belli eder. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Timsah Yakalamak

🙂 Rüyada timsah yakalamak düşmanınıza karşı galip geleceğinize işaret eder. Korkudan emin olmaya, düşmanı yenmeye, düşmanın malını ele geçirmeye işaret eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Timsah insanın hiçbir zaman emin olamayacağı gaddar ve acımasız düşmanıyla tabir olunur. Bir rivayete göre, timsah zalim ve inat­çı bir insana delalet eder. Timsah derisi, eti veya kemiğine sahip olduğunu görenin eline bir miktar düşman malı geçer.

İsmail El Es’aş: “Eline bir timsah geçtiğini gören, yukarıda özellikleri belirtilen bir kim­seyle dost ve arkadaş olur. Timsah tarafından suya çekildiğini görenden devlet zorla ceza alır. Timsah tarafından çekildiği suda boğulduğunu gö­ren, ölür. Bir timsahı sudan karaya doğru çektiğini gören düşmanına galip gelir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada timsah psikanalizi görmenin: Rüyada timsah görmek bilinçaltınızda yer etmiş şüphelere işaret eder. Gizlemeye çalıştığınız bir korkunuz olabilir. Bu korkudan emin olmak için üzerine gitmeniz gerekebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın