Rüyada Telefon Görmek, Telefon Almak, Telefon Kırılması

Düşlerde görülen telefon ölüm veya hastalık haberi mi, yoksa evlilik veya bol para mı demek? Rüyada telefon görmek, telefon almak, telefonun kırılması farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Telefon Görmek

🙂 Rüyada telefon görmek size yardımcı olacak birini simgeler. Haber alacağınıza, hayatınızda yeniliklere açık olduğunuza ve sürekli yeni bilgilerle kendinizi eğiteceğinize işarettir.

rüyada cep telefonu görmek

Rüyada Telefon Almak

🙂 Rüyada telefon almak mutluluğa, alınacak güzel haberlere, yeni bilgilere işaret eder. Bilgi almaya ve vermeye açık olduğunuzu, dünyada bilgi yaymak gibi bir göreviniz olduğuna işaret eder.

Rüyada Telefon Kırılması

😐 Münasebetsiz kimseler tarafından rahatsız edilebileceğinize işaret eder. Birilerinden haber almak istemediğinize işaret eder. Kendinizle baş başa kalmak durumunda olduğunuzu gösterir.

Rüyada Telefon Bulmak

🙂 Rüyada bulunan telefon başkasından gelecek haberdir. Bu haber genellikle mutluluk ve huzur doludur. Size yardımcı olacak kişileri bulacağınıza işarettir.

Rüyada Telefon Kaybetmek

😐 Rüyada telefon kaybetmek hayırlı değildir. Haber alınamayacak bir yere gideceğinize, bu yerde çeşitli dertlerle boğuşmak zorunda kalacağınıza işarettir. Çeşitli sorun ve dertleri yaratabilecek durumlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada Telefon Çalınması

😐 Rüyada telefon çalınması da kaybetmek gibi tabir olunur. Hayırsız işlere işaret eder. Mutsuz haberler alabileceğinizi işaret eder. Dikkatli olunması gerektiği yönünde bir ikazdır.

Rüyada Telefon Çalması

🙂 Telefon çalması beklediğiniz haberlerin size ulaşacağına işaret eder. Kısa sürede hayırla tamamlanacak bir iştir. Bu işten kazançlı çıkmakla tabir olunur. Başarılı ve vefalı olmaya işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail El Eş’as: “Rüyanızda telefonla konuştuğunuzu gördüyseniz; Bu günlerde bir yakınınızdan haber veya telefon geleceğine işarettir.

Kirmani: “Rüyada telefonla konuşmak, çok iyi haberlere yorumlanır. Rüyada telefonla tanımadığınız biriyle konuştuğunuzu görmek, her zaman münasebetsiz kimseler tarafından rahatsız ediliyorsunuz demektir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada telefon görmenin psikanalizi: Rüyada telefonla konuşmak, binleriyle olabildiğince çabuk haberleşmek ya da sağlıklı bir iletişim kurmak ihtiyacında olduğunuzu belir­tir. Telefonda konuştuğunuz kişi, bu konuda da­ha ayrıntılı ipucu sağlayacaktır. Rüyanızda çalan bir telefona yanıt vermiyorsanız, bu, insanlardan ve ilişkilerden bir sü­reliğine uzaklaşma ihtiyacınızı vurgular. Siz birini arıyorsanız ve te­lefon açılanıyorsa, kendinizi yalnız hissettiğiniz ve bir dosta ihtiyaç duyduğunuz söylenebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!⤵️

BURAYA TIKLAYIP UYGULAMAMIZI İNDİRİN, RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.

Yorum yapın