Rüyada Tavuk Görmek, Tavuk Eti Görmek, Tavuk Eti Yemek

Düşlerde görülen tavuk sevgili mi, eş mi, dostluk mu demek? Rüyada tavuk görmek, tavuk eti görmek, tavuk yemek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tavuk Görmek

🙂 Rüyada tavuk görmek bekâr için evlenmeye, evli için kadın hizmetçi­ye işarettir. Düşte tavuk görmek; çok zarif bir sevgili ile tanı­şarak mesut bir hayat geçirmeye işarettir. Rüyada tavuk görmek; neşeli ve asil bir ka­dına delâlet eder. Tavuk, güzel eş veya güzel ve güvenilir hizmetçi şeklinde yorumlanır. Güzel bir kadınla yorumlanır. Akıllı ve cazibeli bir kadına delalet eder.

😐 Güçlü ve kudretli bir kişinin düşmanlığından çekinmeniz gerek­tiğine, bu kişiye karşı tetikte olmanız gerektiğine işaret eder. Bu kişinin zayıf anınızı kolladığına işaret eder.

Rüyada Tavuk Eti Görmek

🙂 Tavuk eti görmek belli zorluklardan sonra ele geçecek kısmete işarettir. Mala, rızka, helal kazanca, nimetlerle ödüllendirilmeye işaret eder. Eşinizin yakınlarından ya da eşinizden gelecek olan bir paraya, kazanca ya da iyiliğe işaret eder.

Rüyada Tavuk Yemek

🙂 Rüyada tavuk yemek mala, size yapılacak iyiliklere, mutluluk dolu bir eve, eşinizle aranızın iyi olacağına işaret eder. Malınızın çok olmasına, bu malı insanlarla paylaşıp bereketini arttıracağınıza işaret eder.

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

😐 Haram paraya, birilerinin hakkına girmeye, başkalarının ahı alınarak sağlanan gelire işaret eder. Çeşitli sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek

🙂 Rüyada görülen beyaz tavuk kadınla tabir edilir. Bu kadın akıllı ve iyi bir kadındır. Aynı zamanda hizmetkara, çocuklara ve ahlaklı kimselere işaret eder. Bu kimselerle kurulacak güzel dostluklara da işaret eder.

Rüyada Tavuk Pişirmek

🙂 Rüyada tavuk pişirmek kolaylıkla elde edilecek rızka işaret eder. Size verilecek olan nimetin bol olacağına, lezzetli nimetlerle ödüllendirileceğinize işaret eder. Hayırlı bir rüyadır. Rahatlığa ve ferahlığa delalet eder.

Rüyada Tavuk Kesmek

😐 Rüyada tavuk gören eşinden ayrılır. Hizmetçilerini işten çıkarır. Rüyada tavuk kestiğini görmek pek hayırlı değildir. Eşinizle aranızın açılacağına, bazı huzursuzlukların çıkacağına delalet eder. Bu yüzden zor günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Siyah Tavuk Görmek

🙂 Rüyada siyah tavuk görmek; insancıl hare­ketlerinizin mükâfatını çok kısa zamanda göreceğinize, size baskı yapmak isteyen rakiplerinize boyun eğmeyeceğinize işarettir. Güçlü olmaya, gücü kibarlıktan ve insanlıktan almaya işaret eder.

😐 Rüyada siyah tavuk görmeniz; lüzumsuz yere yapacağınız gevezelikler sebebiyle başınızın derde gireceğine, boş lâflar edip et­rafınızın canını sıkacağınıza yorumlanır. Bu yüzden çevrenizden tepkiler alacağınıza yorulur.

Rüyada Tavuk Sürüsü Görmek

🙂 Rüyada tavuk sürüsü görmek, bir topluluğun başına geçmeye yorulur. Bir yere liderlik etmeye, bir topluluğa yardımcı olmaya işaret eder. Yuvada bolluk ve berekete delalet eder. Zengin, cesur ve itibar gören bir kimse olmaya işaret eder. Şifa bulmak ve sağlıklı olmak anlamına da gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Ebu Sait El Vaiz: “Güzel kadın demektir. Bu tür rüyalar güzel kadınla tabir olunur. Yakaladığı tavuğun horoz gibi piliçlerinin bulunduğunu görmek çocukla tabir edilir.

Kirmani: “Sahip olduğu birçok tavuğu bir yere kapattığını görmek hayır ve nimete işarettir. Tavukların kapatıldığı yer de rüya sahibinin eviyle tabir olunur.”

Mağripli Cabir: “Tavuk görmek güzel fakat yoksul bir kadına delalet eder. Siyah tavuk görmek diğerlerinden iyidir. Bir tavuğun evine girerek içeride yumurtladığını görmek güzel bir kadından mal elde etmeye işarettir.”

Cafer Sadık(r.a): “Tavuk görmek üç şekilde yorumlanır diyor: Güzel eş, güzel kimse ve sadık hizmetkar.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tavuk görmenin psikanalizi: Rüyada görülen tavuk bilinçaltındaki eşle ve evle ilgili durumlara işaret eder. Evlatlarınızla ilgili durumlar üzerine düşündüğünüze işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Tavuk Görmek, Tavuk Eti Görmek, Tavuk Eti Yemek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda 1 çuval çiğ balık ve 1 çuval çiğ parçalı tavuk gördüm ve 5 kişiydik ben onlara parça parça atiyorum onlarda toployor hocam hayırlı olur inşallah

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hayatınızda birtakım doğru kararlar alacağınıza, şansınızın açık olacağına, her işinizde başarılı ve yetenekli olacağınıza işarettir…

  2. Rüyada karşıdan gələn hindi büyüklüğünde siyah horoz gördüm kenkendime dedim bu ne kadar büyük horoz ve bana yaklaşınca yakaladım kucama aldim ağırlığına bakmak istedim baya agirmis dedim sonra bıraktım sonra iki tavuk gördüm yaninda

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İtibarı çok yüksek birisi tarafından ziyaret edileceğinize, bu yakınlarda beklediğiniz sizi mutlu edecek haberleri yakında alacağınıza işarettir…

Yorum yapın