Rüyada Tavşan Görmek, Beyaz Tavşan Görmek, Tavşan Yavrusu Görmek

Düşlerde görülen tavşan çocuk mu, iyilik mi demek? Rüyada tavşan görmek, beyaz tavşan görmek, tavşan yavrusu görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tavşan Görmek

🙂 Tavşan görmek iyi talihe delâlet eder. Neşeli, sevimli, hareketli, eğlenceli ve zeki bir in­sanı simgeler. Rüyada görülen tavşan kadına delâlettir. Tavşan, iyi huylu zevce şeklinde yorumlanır. Rüyanızda tavşan gördüyseniz çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza, şansınızın açılacağına, yeni tanıştığınız dostlarınızla neşeli günler geçireceğinize işarettir. Bir kadınla tartışarak samimiyetinizi ilerleteceğinize işarettir.

Rüyada Beyaz Tavşan Görmek

🙂 Rüyada beyaz tavşan görmek iyi huylu kimseye, sözüne güvenebilecek dosta, iyi bir eşe ve ahlaklı kimselere işaret eder. Mutlu olacağınız durumlara, iyilik için çabalamaya delalet eder.

Rüyada Tavşan Yavrusu Görmek

😐 Rüyada tavşan yavrusu, üzüntüye delildir. Tavşan yavrusu görmek, üzüntü, keder ve musibete delâlet eder. Bir haberle üzüleceğinize, birinden kötü bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Tavşan Öldürmek

😐 Rüyada tavşan öldürdüğünü gören ailesi tarafından üzülür. Onların yaptıkları bir şeyden dolayı üzüntü ve keder duyar. Eşinin çeşitli sıkıntılarla karşılaşılabileceğine, bu sıkıntılardan dolayı ailece kötü günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada Tavşan Yakalamak

🙂 Rüyada tavşan yakalamak, dostunuzla bir sırrınızı paylaşacağınıza, evleneceğinize, ev kurup mutlu olmaya işaret eder. Bundan sonraki hayatınızda bu yuvanın sıcaklığını her zaman hissedeceğinize işarettir.

Rüyada Ölü Tavşan Görmek

😐 Rüyada ölü tavşan gören kötü bir haber alır. Aile içinde bir sorunla karşılaşılacağına, aile bireylerinden birinin bir dertle dertleneceğine işaret eder. Özellikle eşinizden gelecek kötü bir haber olabileceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Tavşan Görmek

😐 Rüyada siyah tavşan görmek kederdir. Siyah tavşan gören kafasını uzun bir süre kurcalayacak bir dert edinir. Bu dert ile uğraşmak durumunda kaldığı için başka işlerine gereken önemi gösteremez.

Rüyada Tavşan Eti Yemek

😐 Rüyada tavşan eti yediğini görene bir felaket isabet eder. Birinden kötü bir haber alır ve bu haber kafasını kurcalar. Tavşan etini yemek hayırlı değildir.

Rüyada Tavşan Avlamak

🙂 Tavşan avladığını gören kimse evlenir. Tanıştığı bir kadınla sohbetini ilerletir ve bu kimseyle mutlu bir evlilik yapar. İlerleyen günlerde de huzurlu ve mutlu olur.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Mağripli Cabir: “Tavşan görmek sakin ve olgun eş demektir,” diyor. Kendisine ait bir tavşanın öldüğünü gören ailesi yüzünden bir belaya uğ­rar. Bir tavşanın kendisiyle konuştuğunu gören halkın hoş karşılamayaca­ğı bir kadınla arkadaşlık yapar.”

Ebu Sait El Vaiz’e göre: Tavşan görmek eşe, tutmak evliliğe delalet eder. Tavşanı kestiğini görmek eşinden ayrılmaya işarettir.”

Salimi: Tavşan rüyasında hayır yoktur. Tavşanın sizden kaçması elinize geçen fırsattan yararlanamayacağınıza yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tavşan görmenin psikanalizi: Böyle rüyalar genellikle bilinçaltında yatan aile, çocuk ve dostlarla ilgili meselelere işaret eder. Bu meseleleri kafanıza taktığınızı gösterir. Belki de bu konular ve kişiler üzerine daha sakince düşünmelisiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın