Rüyada Tatlı Görmek, Tatlı Yemek, Tatlı Yapmak

Düşlerde görülen tatlı nimet mi, mutluluk mu, felaket mi demek? Rüyada tatlı görmek, tatlı yemek, tatlı yapmak farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Tatlı Görmek

🙂 Rüyada tatlı daima kısmettir. Rüyada tatlı görmek; ferahlık, sevinç, hasta­lıktan şifa bulmaya, keder ve sıkıntılardan kurtulmaya delâlet eder. Tatlı gören kimse sıkıntıdan sonra ferahlar ve yaptığı işlerin sonucunda başarı elde eder. Rüyada helva, bal vs. türünden bir tatlı görmek, rahatlık, sevinç, kolay geçimlilik ve zenginlik ile tabir edilir.

Rüyada Tatlı Yemek

🙂 Rüyada bir insan eğer tatlı bir şey yerse dev­let reisi tarafından eline mal girer. Ve adalet sahibi olur. Rüyada tatlı yediğinizi görmek, kısmetlerini­zin açılarak kısa bir zamanda evleneceğinize veya tatlı dilli ve iyi kalpli bir dost edineceğinize delildir. Rüyada tatlı yediğinizi görmek; ideal­lerinizi kısa zamanda gerçekleştireceğinize delildir. Rüyada tatlı yemek; keder ve üzüntüden arınmış bir insan olarak herkese güler yüzle muamele edeceğinize, tatlı tatlı yapacağınız sohbetlerinizin herkes tarafından sevileceği­ne, yapacağınız her güzel hareketin aynı ile mukabele göreceğine delâlet eder.

Rüyada tatlı ye­meniz; gücünüzün, kuvvetinizin, sağlığınızın bu günlerde pek yerin­de olacağına, her şeye karşı iştahlı bir ortam içinde bulunacağınıza, güç ve kuvvetinizin pek yerinde olacağına, aile içinde sevilen, sayı­lan bir kimse durumunda olacağınıza delildir. Rüyada tatlı yemeniz; büyük bir kısmet ve rızk yağmuruna nail olacağınıza delâlet eder. Tatlı yemek; güzel günler içinde bulunacağınıza ve halinizden şikayetçi olacak bir durum içinde bulunmayacağınıza hükmolunur.

Rüyada Tatlı Yapmak

🙂 Rüyada tatlı yaptığını gören büyük ve güzel nimetlerle ödüllendirilir. Evinde ve çevresinde huzur bulur. İyi bir evlilik yapar yahut evliliğinde başarılı mutlu olur. Yeteneklerin kazanca dönüşeceğine, iyi haberler alınacağına ve devlet reisinden nimet alınacağına delalet eder.

Rüyada Tatlı Almak

🙂 Rüyada tatlı aldığını görmek bir yerden alınacak iyi habere işaret eder. Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden gelecek habere, bir dostunuzla görüşmeye işaret eder.

Rüyada Tatlı Dağıtmak

🙂 Rüyada tatlı dağıttığını gören dostlarına ve arkadaşlarına yardım eder. Bu sayede çevresinde sevilen biri olur. Rüyada tatlı dağıttığını görmek herkes tarafından saygı gören, insanların aradığı ve sözünü dinlediği iyi bir kimseye işaret eder.

Rüyada Sütlü Tatlı Görmek

🙂 Rüyada görülen sütlü tatlılar, sevinilecek helal bir toplu paraya işarettir. Bu para işinize çok yarayacak, elinizi bollaştıracak, dertlerinize derman olacaktır.

Rüyada Şerbetli Tatlı Yemek

🙂 Rüyada şerbetli tatlı yemek güce, kuvvete, iyiliğe, sağlıklı olmaya, isteklerin gerçekleşmesine, düzene ve tertibe işaret eder. Sevilen, sayılan biri olmaya, insanlar tarafından iyi anılmaya delalet eder.

😐 Bir yakınınızdan kötü sözler işiteceğinize işaret eder. Bu kimsenin sizin arkanızdan konuştuğuna, bazı sözlerinin sizi fena halde kıracağına delalet eder.

Rüyada Halka Tatlı Yemek

🙂 Rüyada halka tatlı yemek güçlü olmaya, bol rızka işaret eder. Mantıklı bir insan olduğunuza, bir yerlerden gelecek iyi haberlere ve mutlu bir insan olacağınıza işaret eder. Sağlıklı günler geçireceğinize, huzurlu bir ortamda bulunacağınıza işaret eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda tatlı yediğinizi gördünüz ise hiç ummadığınız bir anda elinize bir miktar para veya mal geçeceğine işarettir. Rüyada tatlı yediğini görenin eline helal mal geçer ve o helal maldan yer. Bir riva­yete göre ismi hayırla anılacak bir evlat sahibi olur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada tatlı görmenin psikanalizi: Yaşamdaki olumlu gelişmelere işaret etti­ği düşünülür ve ayrıca, mutlulukla ilişkilendirilir. Rüyalardaki tatlı onarılması gereken, yıpranmış ilişkilere işaret eder ve bu yolda atılan adımların ge­nellikle olumlu sonuçlanacağını gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın