Rüyada Şemsiye Görmek, Şemsiye Almak, Siyah Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek para mı, hastalık mı bela mı? Rüyada şemsiye görmek, şemsiye almak, siyah şemsiye görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Şemsiye Görmek

🙂 Rüyada açık bir şemsiye, güvene; kapalı bir şemsiye, huzurlu bir işe işarettir. Büyük bir plaj vb. şemsiyesi altında oturduğunu gören kimsenin, rahat, huzurlu ve güvenli bir hayatı vardır. Rüyada şemsiye görmek, iyi huylarınız ve sempatik olmanız yüzünden aşk hayatında daima bir başarıya ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada Şemsiye Almak

🙂 Rüyada şemsiye aldığını görmek; sıcak mem­leketlere bir seyahat yapmanızla yorumlanır. Rüyada şemsiye aldığını görmek; seya­hat yapmaya, programlı ve düzenli bir şekilde hayatını sürdüren kimseye delâlet eder. Rüyada şemsiye almak uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz müjdeli haberin olacağına işarettir.

Rüyada Siyah Şemsiye Görmek

😐 Ani bir tehlikeye ya da düşmanlığa delalettir. Seyahate teşebbüs edeceğinize fakat yola çıkmayacağını­za delildir. Siyah şemsiye görmek, giriştiğiniz yeni işte sizi çekemeyenlerin azizliğine uğrayacağınıza delildir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer-i Sadık: “Rüyada şemsiye görmek, iyi talihe işarettir. Bir kimse rüyasında yağmurda şemsiye ile yürüdüğünü görmüş ise, bu, o rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği şeklinde yorumlanır.

Kirmani: “Rüyanızda şemsiye gördünüz ise; bu aralar şansınızın açılacağına, bunun devam etmesi için daha çok çalışmanız gerektiğine işarettir. Rüyada şemsiye görmek, duruma göre: yakın çevreden gelecek yardımla sıkıntılardan kurtulmak şeklinde, ya da, yolculuğa, ya da, evliliğe, ya da, düşmanına karşı galip gelmeye bir işaret olarak yorumlanır.

Nablusi: “Bir kimse rüyasında yağmurda şemsiyeyi açmadan yürüdüğünü görmüş ise, bu, o rüya sahibine, yanlış bir işte bulunduğuna dair bir uyan şeklinde yorumlanır. Hastalık sahibi bir kimse rüyasında şemsiye aldığını görür ise, bu o kimsenin şifa bulacağına bir işaret olarak yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada şemsiye görmenin psikanalizi: Dış şartlardaki değişimlere hızla uyum sağ­lama yeteneğine sahip olduğumuzu ve duygularla rahatça başa çıkabileceğimizi gösterir. Rüyada şemsiye görmenin psikolojik anlamı; as­lında kendimizde olan ve bastırdığımız için farkında olmadığımız bir ya da birkaç özelliğimizden ciddi biçimde rahatsızlık duydu­ğumuzu gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın