Rüyada Şeker Görmek, Şeker Yemek, Toz Şeker Görmek

Rüyada şeker görmek iyilik mi evlilik mi? Rüyada şeker görmek, şeker yemek, toz şeker görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Şeker Görmek

🙂 Rüyada görülen şeker her türlü hayırlı kısmeti, parayı ve malı mülkü temsil eder. Özellikle bir kaba şeker doldurmak, bekarlar için evli­lik anlamına gelir. Rüyasında birine kutuyla şeker hediye et­tiğini gören kimse, bir insana ya da yere bir malını bağışlar. Şeker görmek, bazen yağmura veya sevinilecek olaylara işa­ret eder. Şeker satın almak ise sevince işarettir. Şeker rüyası, bazen mal şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Şeker Yemek

🙂 Şeker alıp ye­diğini görmek; ferahlık, sevinç, hastalıktan şifa bulma­ya, üzüntü, keder ve sıkıntıların gitmesine tabir olunur. İnsanlarla güzel ilişkiler kurmaya ve güzel davranışa işaret eder. Şeker yemek, bütün arzu ve isteklerinizin kısa bir zaman sonra yerine gelerek size mesut bir hayat yaşatacağına işarettir.

Rüyada Toz Şeker Görmek

🙂 Toz çeker görmek güzel yüzlü ve tatlı dilli eştir. Toz şeker, ilim, Kur’an tilavet etmek, güzel sanatlarda yatkın olmak şeklinde yorumlanır. Rüyada toz şeker görmek, bu aralar hoşunuza gidecek olaylara şahit olacağınıza, alacağınız bir habere sevineceğinize işarettir.

Rüyada Şeker Almak

🙂 Şeker almak emeğinize karşı­lık alacağınız toplu bir parayı açıklar. Rüyasında şeker aldığını görense, kendini hayır işlerine verir. Rüyada şeker almak, sıkışık durumdan kurtulacağınıza, refaha kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Şeker Dağıtmak

🙂 Rüyada şeker dağıttığını görense, miras yo­luyla bir servete konar. Bonkörlüğü, kıskançlık yaratacak bir kısmeti belirtir. Rüyada şeker dağıtmak, sakın ve rahat bir hayat süreceğinize ve kimseye yük olmayacağınıza delildir.

Rüyada Küp Şeker Görmek

🙂 Çok neşeli geçecek gün­lerin arifesinde olduğunuza, aile hayatınızın saadet dolu nimetlerine kavuşacağınıza işarettir. Rüyada küp şeker görmek; meşakkat ve sıkıntı ile elde edilen mala delâlet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyanızda şeker yediğinizi gördünüz ise çok yakında alacağınız bir habere fazlasıyla sevineceğinize işarettir. Çok şeker görmek, dedikodu olarak yorumlanmaktadır. Rüyada görülen ham şeker ferahlığa, sevince, kolay ve ra­hat bir geçime yorulur.

Kirmani: “Rüyada şeker görmek, zor kazanılacak rızka işaret eder. Bazen da rüyada şeker görmek, hapislikten kurtulmak, hastalıktan şifa bulmak, hamile kadının sıkıntılı doğum yapması şeklinde yorumlanmıştır. Şeker, servet olarak da yorumlanmıştır. Bir adet şeker görmek, çocuktur.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada içtiğiniz çaya şeker attığınızı görmek, ferahlığa, sevince kolay ve rahat geçecek bir hayata işaret eder. Rüyada şeker görmek, zorluklarla elde edilen maldır. Bazen de bu rüya, sevince işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada şeker görmenin psikanalizi: Genellikle yaşamın iyi anlarını, mutluluğu ve eğlenceyi simgeler; yaklaşmakta olan güzel bir dönemi bildiriyor da olabilir. Bedensel sağlığın yerinde olduğunu, yaşamın keyiflerini ve renkli aşk ilişkilerini vurgulayan tipik ve olumlu bir simgedir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın