Rüyada Sarımsak Görmek, Sarımsak Yemek, Sarımsak Soymak

Rüyada sarımsak görmek fenalık mı dedikodu mu? Rüyada sarımsak görmek, sarımsak yemek, sarımsak koymak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sarımsak Görmek

🙂 Sarımsak, lafını esirge­meyen ve gerektiğinde sert konuşmaktan kaçınmayan sağlam bir dostu da simgeler. Özellikle rüyasında sarımsak aldığını gören kimse, böyle bir insanla dostluk kurar.

Rüyada Sarımsak Yemek

🙂 Sarımsak yemek, tövbeye delalettir. Yorgunlu­ğunuzu dinlenerek atacağınıza işarettir. Ayrıca sarımsak yemek çok istediğiniz müjdeli haberin gerçekleşeceğine de delildir.

Rüyada Sarımsak Soymak

😐 Rüyasında sarımsak ya da sarımsaklı bir şey ye­diğini gören kimse, epey bir gayret gösterdikten sonra, üze­rinde göz kalacak toplu bir para alır. İnsanların nazarının değeceği mala işarettir.

Rüyada Sarımsak Almak

😐 Eğer rüyada sa­rımsak alındığı görülürse, bir ahbap ya da iş yüzünden tedirginlik yaşanır. Bu tedirginlik sizi çok uğraştıracaktır.

Rüyada Yeşil Sarımsak Görmek

😐 Rüyada yeşil sarımsak görmek; bugünlerde aleyhinizde lâf işitip üzüleceğinize işarettir. Rüyada yeşil sarımsak görmek, haram mal ve kötü, söze işaret eder.

Rüyada Sarımsak Toplamak

😐 Üzüntülere ve sıkıntılara işarettir. Bir dostunuzun kaba sözlerine muhatap olacağınıza ve haksız kazanç elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Taze Sarımsak Görmek

😐 Dolandırıcılık ya­parak başkalarının parasını yiyeceğinize işarettir. Başkalarının canını yakmaktan vazgeçeceğinize nedamet getirerek tövbe edeceğinize işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Sarımsak birini kötülemek ve yermekle ta­bir olunur. Bazı rüya tabircileri sarımsak haram mal demektir. Pişmiş sarımsak yiyen, tövbe eder.

Kirmanî: “Sarımsak gıybetle tabir olunur, demiştir. Eğer rüya sahibi salih ve dindarsa hayırla tabir olunur. Bunun dışında sarımsak, haram mal ve çirkin sözdür.

Ebu Sait El Vaiz: “Pişmiş sarımsak yediğini görmek tövbeye delalet eder. Sarımsak kabuğu, mal ümidiyle dalkavukluk etmeğe işarettir.

Mağripli Cabir: “Sarımsak görmek hüzne, kedere ve gözyaşlarına de­lalet eder. Sarımsak yediğini görmede pek fazla bir sakınca yok­tur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sarımsak görmenin psikanalizi: Rüyada sarımsak görmek sizin için güzel olmayan şeyleri ifade eder. Rüyalarda görülen sarımsaklar aynı zamanda iç dünyanızın dışavurumudur…


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Sarımsak Görmek, Sarımsak Yemek, Sarımsak Soymak” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda dövülmüş sarı dak görüyorum sos için sanırım.lakşn hangi yemekle yedim hatırlamıyorum.azım kokmuştur şimdi bir ağız suyu ile çalkalayım birşeyker yapayım diyordum.labratuar tüplerinde renkli sıvılar gördüm.mavi rengi dikkatimi çekti.

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Üzüntülerin sıkıntıların ve korkuların gitmesine, iyiliklerin ve güzelliklerin meydana çıkmasına, güzel işler yapmaya işarettir…

Yorum yapın