Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek yükseliş mi makam mı? Rüyada sandalye görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sandalye Görmek

🙂 Genel olarak kadınlar için evliliğe; erkekler içinse huzur ihtiyacına ve işini büyütme ihtimaline işaret eder. Özellikle yeni bir sandalye almak, bekarlar için ciddi bir iliş­ki manasına gelir. Bir odada sandalyeler gören kimse, önemli insanlarla bir araya gelir. İskemlede oturmaksa, hayat­ta yükselmektir. Ancak rüyasında sandalye onardığını, cilaladığını gören kimse hayatını dü­zene sokmak için gayrete girer. Rüyada sandalye görmek dinlenmek ihti­yacını duyarak sakin bir yerde istirahate çekileceğinize delildir.

😐 Evliler içinse eşini aldatmak, hatta başka biriyle evlenme­yi istemek anlamına gelir. Devrilen sandalye, hayatınızdan önemli bir insanın çıkacağını; kırılan ya da kırık sandalye hem özel hem iş hayatınızda başarısız olacağınızı açıklar.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Rüyada sandalye görmek; ister istemez kendinizi dinlendirmek lüzumunu duyarak istirahate çekileceğinize. Bir sandalyede oturduğunuzu görmek; artık çalışmaktan bıktığınız için kendinizi tembelliğin rehavetine terk edeceğinize işaret eder.”

Ebu Sait El Vaiz: “Cami ya da medreselere alit bir kürsü üstünde otur­duğunu gören halk arasında iyi bir insan olmak için çalışır. Eski ve çürük bir kürsü ya da sandalye üzerinde oturduğunu gören kaybettiği bir şeyine yeniden kavuşur. Süslü, güzel ve yüksek bir sandalyeye oturduğunu gö­ren eğer layıksa büyük bir makam sahibi olur. Eğer sıradan bir vatandaş­sa insanlar tarafından sevilir ve sayılır.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada sandalyeye oturmak, gurbette olan kimse için evine dönmekle tabir olunur. Bir muradı varsa gerçekleşir. Demir sandalye, kuvvettir. Sandalyeye oturmak, sevince ve büyük bir mertebeye erişmeye de delalettir. Rüyada görülen sandalye, züht ve takva sahibi bir insana işaret eder.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada rahat bir sandalyede oturduğunuzu görmek, meslek sahibi iseniz; mesleğiniz de başarılı olacağınıza, kazancınızın artacağına delildir. Bir sandalye satın aldığınızı görmek, bugünkü görevinizden daha iyi başka bir göreve atanacağınıza işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sandalye görmenin psikanalizi: Zihninizin son derece meşgul olduğunu gösterir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Rüyada sandalyeler görmeniz, sandalyelerden birine oturmanız; önem verdiğiniz bir yere, bir emelinize, amacınıza nail olacağınıza, bu günlerde gideceğiniz yerlerde sözünüzün ge­çerli olacağına, bulunduğunuz toplantılarda itibarlı bir kimse olarak karşılanacağınıza, yine bu günlerde yıldızınızın size parlak vaatler verdiğini göreceğinize, işinizde ilerleme olacağına delâlet eder.
  • Sandalye mevki ve makama, bekar er­kek ve bekar kız için evliliğe işaret eder.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın