Rüyada Sağmak, Süt Sağmak, İnek Sağmak

Rüyada sağmak nimet mi zenginlik mi? Rüyada sağmak, süt sağmak, inek sağmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sağmak

🙂 Rüyada süt sağmak, sağılan hayvana göre yorumlanır. Rüyada dişi deve sağmak, bekar için saliha bir kadınla evleneceğine delalet eder. Koyundan süt sağmak, mal ile tabir edilir.

Rüyada Süt Sağmak

🙂 Süt sağan bi­rini ya da binlerini görmekse, ortak bir kazanca delalettir. Rüyada koyun ve inekten süt sağmak; güç ve zor çalışmalar sonucu birçok arzularınızın tahakkuk edece­ğine işarettir.

Rüyada İnek Sağmak

🙂 Bir ineği sağdığını gören, hayırlı bir kısmet alır. Şans ondan yana olur. Uzun zamandır beklemen müjdeli haberin gerçekleşeceğine işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “İneği sağmak istediğini, fakat hayvanın boynuzlarıyla yanına yaklaş­tırmadığını görenin eşi kendisine karşı itaatsizlikte bulunur. Başka birinin ineği sağdığını ve ineğin de onu engellemediğini görenin eşi, ineği sağan­la kocasını aldatır.”

Seyyid Süleyman: “Sağmakta olduğu bir hayvanın memesinden süt yerine kan çıktığını görmek haram mala işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz: “Süt sağmak hile ve aldatmaya işarettir. Ağız sütü (hayvanın doğurmasını müteakip sağılan süt) hüzün, keder ve darlıktan sonra kavuşulan ferahlık, rızık veya haram mal demektir. Bir rivayete gö­re bir hırsızdan iyilik istemektir.”

Nablusi: “Rüyada süt veren herhangi bir hayvanı sağdığınızı görmek, yaptığınız işlerde verim alacağınıza delalet eder. Rüyada süt sağmak, düşmanı tarafından yapılacak hilelere delalet eder. Rüyada süt sağmak, servet edinmeye de işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sağmanın psikanalizi: Emeklerinizle bir yerlere gelmek istediğinizi gösterir. Son zamanlarda emeklerinizin karşılığını almak için fazlasıyla çalıştığınızı gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın