Rüyada Sağlık Görmek, Sağlık Bakanını Görmek

Düşlerde görülen sağlık iyilik mi hastalık mı? Rüyada sağlık görmek, rüyada sağlık bakanını görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Sağlık Görmek

🙂 Sağlıkla ilgili rüyalar, sağlık durumunuza dair önem­li işaretler taşır. Bu nedenle bu rüyalar dikkate alınarak, görülen diğer unsurlarla birlikte yorumlanmalıdır. Sağlıklı olduğunuzu görmeniz, gerçek hayatta da sağlıklı olacağınız anlamına gelir.

😐 Eğer sağlıklı olmadığınızı görüyorsanız, bu sağlığınızla ilgili sorunlar olabileceğini gösterir.

Rüyada Sağlık Bakanını Görmek

🙂 Özellikle hasta biri rüyasında sağlıklı olduğunu görürse, rahatsızlığının yakın zamanda geçeceğinin müjdesini alır. Hastalığı bir daha tekrarlamaz. Sağlıklı bir ömür sürer.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Özellikle hasta biri rüyasında sağlıklı olduğunu görürse, rahatsızlığının yakın zamanda geçeceğinin müjdesini alır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada sağlık görmenin psikanalizi: Sağlığınızla ilgili kafanızda soru işaretleri olduğu anlamına gelir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın