Rüyada Saat Görmek, Saat Almak, Saat Takmak, Altın Saat Görmek

Düşlerde görülen saat para mı vefat haberi mi, yoksa evlilik mi demek? Rüyada saat görmek, saat takmak, takmak almak, altın saat görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Saat Görmek

🙂 Genel olarak özel hayatınızı temsil eder. Rüyada kol saati, köstekli saat vb. özel işlerinize; masa ve duvar saati ise yuva, aileyle ve genel işlerinizle ilgili konulara işarettir. Uzunca bir süredir olmasını umduğunuz gelişmenin yakında gerçekleşerek sizi mutlu edeceğine de işarettir. Rüyada guguklu saat görmek içinde bulunduğunuzdan çok daha iyi günlerin geleceğinin habercisidir. Rüyada muntazam işleyen bir saat görmek; geçim duru­munuzda büyük bir ferahlık olacağına yorumlanır.

😐 Rüyada saat görmek; sıkıntılı haberlere, çalar saatin vuruşlarını dinlemek; beklenmedik mühim bir davete işarettir. Rüyada saat görmek; kıyamete, ölüm anına ve insanın içinde bulunduğu sıkıntıya delâlet eder.

Rüyada Saat Almak

🙂 Özel hayatınızın sorunsuz olduğunu yansıtır. Rüyada saat aldığını görmek, hayatınızla ilgili gü­zel gelişmeler olacağına işaret eder. Kazancınızın bolluğuna, evinizde huzurlu olduğunuza işaret­tir.

😐 Duygularla ilgili üzüntü veya sağlıkla ilgili bir sorundur. İşlerle ilgili ya da özel hayatınızda beklenmedik bir zarara uğramaktır. Rüyada saat almak tatsız haberlere, ani ve mühim bir davete işaretidir. Şa­yet rüyayı gören uyandığı zaman saatin ne kadar çaldığını hatırlayacak olur­sa bu davetin senenin hangi haftasında ve hangi gününde oldu­ğunu öğrenmesi mümkün olur. Yeni bir saat aldı­ğınızı görmek, herkese inanmamanız ve içinizi dökmeme­niz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Saat Takmak

🙂 Rüyasında saat taktığını gören aşık olduğu kimseyle ha­yatını birleştirir. Rüyada saat takmak, zamana işaret eder. Rüyada saat takmak, talihin güzelliğine de delalet sayılır.

😐 Yakın dostlarınıza zarar vereceğiniz anlamına gelir. Taktığınız saat durmuş veya bozulmuş ise başınıza gelecek kısa süreli bir sıkıntıya delalettir.

Rüyada Altın Saat Görmek

🙂 Çözüme ulaşmamış bir meseleyi tartışarak bir sonuca bağlayacağınıza ya da bir iş davetine icap edeceğinize işarettir. İşe, eve ve kazancın durumuna yorumlanır.

😐 Ancak altın saat genel ve özel işlerinizde ortaya çıkacak tersliklerden dolayı yaşanacak büyük sıkıntıları açıklar. Büyük bir sağlık sorununa delalettir. İşlerin istediğiniz gibi gelişmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Saat Hediye Almak

🙂 Rüyasında saat hediye aldığını gören kimse, türlü fırsatla karşılaşa­cağının haberini alır. Bu rüya, bekar bir erkek için ailesinin uy­gun gördüğü kişiyle evliliktir. Eğer bileğine biri tarafından saat takıldığını görürse, sevdiği insanın bir yakınıyla evlenecektir. Sevgilinize veya eşinize bir saat hediye et­tiğinizi görmek, fevkalade parlak bir evlilik yapacağını­za, fakat sizi kıskananların çoğalacağına işarettir.

😐 Yaşantınızı düzen­lemeniz gerektiğine işaret eder. Hediye aldığınız saat bozulmuş, beğenmediyseniz veya sizin kullanmayacağınız durumdaysa bazı can sıkıcı haberlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Kol Saati Görmek

🙂 Rüyada kol saati gör­mek, özel hayatınızdaki olumlu değişiklikleri anlatır. Bu deği­şiklikler evlilik, aşk ve kısmetle ilgili olabilir. Bazı konular hakkında yeni şeyler öğreneceğinize işaret­tir.

😐 Karşınızdaki insanı iyi tanımadan, tart­madan dertlerinizi açmanın, zayıf yönlerinizi ortaya dökmenin hiçbir anlamı bulunmadığına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda saat gördüyseniz elinize geçecek bir habere fazlasıyla üzüleceğinize, katıldığınız bir toplantıdan memnun kalmayacağınıza işarettir. Çalar saatin sesini duymak, kötü habere ve çalışan kesimin işinin başına geçmesine tâbir olunur. Kum saati, güzellik; bazen de evlat ve kardeş şeklinde yorumlanır.

İmam Nablusi: “Rüyada saatin sesini duymak, bir çağrıya, saat görmek, tatsız haberlere, saati ayarlamak, hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde bulunduğuna, fakirler için zenginli­ğe, vaadini yerine getirmeğe işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada saat görmenin psikanalizi: Zamanın hızlı akışının farkına varmamız ve yaptığımız işler­de, zamanlamaya dikkat etmemiz yolunda içsel bir uyarıdır.


Bu Duaları Kaçırmayın!


RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLATMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.  

“Rüyada Saat Görmek, Saat Almak, Saat Takmak, Altın Saat Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Mrb ben rüyamda 4 yada 5 inek gördüm 1 tane ineği kovaliyorlardi hemde öyle hızlı irilerdi ki sonra içlerinde biri taş duvara çarptı parçalandı hatvan.ve rüyanın devamında arkadaşım emanet traktör almış ve ben binmeden hareket ettirdi ve traktör devrildi parçalandı arkadaşı mada bişey olmadı.bu rüyaları yorumlarsaniz memnun olurum.

    Yanıtla
    • Yuslu Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yüksek makamlara gelmeye, rızık ve kazancın artacağına, kanaatkar olmaya, sosyal durumda bir değişikliğin olmasına işarettir…

Yorum yapın