Rüyada Rüya Görmek, Rüya Anlatmak

Düşlerde görülen rüya karmaşa mı hapislik mi? Rüyada rüya görmek, rüya anlatmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Rüyada Görmek

🙂 Rüyada bir rüya ile karşılaşmanız; duyu öncenizin (hissi kablelvuku) bugünlerde çok artacağına işarettir. Rüyada rüya görmek dikkatle yorumlanmalıdır. Özel­likle rüyada, görülen rüyanın yorumunu dinlemek, o rüyanın gerçekleşeceğine işarettir.

😐 Rüyada rüya görmek, bir hakikat ile karşılaşıp zor duruma düşeceğinize işarettir. Bu sebeple bir süre içinize döneceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Rüya Anlatmak

🙂 Rüyada rüya anlatmanız; mukabil bir iyilik göreceğinize işarettir. İnsanlara iyilikte bulunduğunuz için iyilik göreceğinize işarettir. Çevrenizden saygı göreceğinize işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada bir dostunuzun rüyasını tabir ettiğinizi görmek; yakınlarınızdan birinin vefasızlığına uğrayacağınıza işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada rüya görmenin psikanalizi: Rüya içinde rüya görmek, içinden çıkamadığınız durumlara işaret eder. Sıkışıp kaldığınız bazı durumlar olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın