Rüyada Ruj Görmek, Ruj Sürmek, Kırmızı Ruj Sürmek

Düşlerde görülen ruj kandırmak mı hile mi? Rüyada ruj görmek, ruj sürmek, kırmızı ruj sürmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ruj Görmek

🙂 Rüyada ruj sürmek hoş bir sürpriz demektir. Biri sizi için hediye alacak. Beğendiğiniz kimselerle aynı ortamlarda olacaksınız. Göz kamaştıran kıyafetlerinizle insanlar sizi konuşacak.

Rüyada Ruj Sürmek

🙂 Eğer kadın ruj sürdüğünü görürse; şaşıracağı ve sevineceği bir olay­la karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyada dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, pek yakında güzel bir sürprizle karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada Kırmızı Ruj Sürmek

😐 Rüyada kırmızı ruj sürmek daima, yalan dolan, hile ve aldatma anlamına gelir. Aldatan ve hile eden kimselere işaret eder. Göz boyamadır.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

😐 Kırmızı ruj görmek tehlikeli bir durumun varlığına işarettir. Alınan gereksiz riskleri gösterir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Eğer kadın ruj sürdüğünü görürse; şaşıracağı ve sevineceği bir olay­la karşılaşacağı anlamına gelir. Süslenmek maksadıyla sürülen her şey sevinçtir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada ruj sürmenin psikanalizi: Düşlerimizde koyu kırmızı gibi çok belirgin renkte bir ruj sür­düğümüzü ve dudaklarımızın ön planda olduğunu görmemiz, belli hedeflere ulaşma yolunda gizli hareket ettiğimizi, gelişmele­re ilişkin düşünce, görüş ve sezgisel anlayışlarımızı başkalarından sakladığımızı, sessiz kaldığımızı vurgular. Zamanı geldiğinde de il­giyi kendi üzerimize çekme amacını güttüğümüzü gösterir. An­cak rüyanın net analizi için, diğer unsurların da yorumlanması gereklidir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın