Rüyada Radyo Görmek

Düşlerde görülen radyo haber mi felaket mi? Rüyada radyo görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Radyo Görmek

🙂 Nasıl görülürse görülsün habere işarettir. Rüyada radyo dinlediğini görmek; sevdiği birisinden haber almaya işaret eder. Güzel şarkıların sesi gelen bir radyo görmek, bulunduğunuz zor durumdan hiç ummadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.

😐 Rüyada radyo dinlediğinizi görmek; hafif bir can sıkıntısına tutulacağınıza veya işlerinizin ters gideceğine bir radyo satın aldığınızı görmek; bir dostunuzun istemeyerek kalbini kıracağınıza delildir. Rüyada radyo görmek, radyo dinlemek, radyo sa­tın almak; üzüleceğiniz sıkıcı bir haberden sonra kalp kırıklığına se­bep olacağına, etrafınızdakilerle münakaşa edeceğiniz anlamına ge­lir. Bazen de radyo dinlemek, rüya sahibinin işitmek iste­mediği bir haberi almasına tabir olunur. Radyonun çalışmadığını gören kimse, çevresi ile bağlantı ilişkilerini kaybeder. Önemsiz bir olaydan ötürü tüm gününüzün berbat olacağına işarettir. Radyo dinlemek mesleğinizde bazı aksaklıklar yaşayacağınıza işarettir. Radyo aldığınızı görmek bir yanlış anlama sonucu sevdiğiniz bir insanın huzurunu kaçıracağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada radyo dinlediğinizi görmek; hafif bir can sıkıntısına tutulacağınıza veya işlerinizin ters gideceğine, bir radyo satın aldığınızı görmek; bir dostunuzun istemeyerek kalbini kıracağınıza işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada radyo görmek, uzaktan bir haber alacağınıza ve bu haberle sevineceğinize işarettir. Radyodan müzik dinlemek ise, çok sevdiğiniz bir arkadaş veya sevgili ile geçireceğiniz mutlu günleri ve bazen da hiç sebepsiz duyacağınız üzüntüyü gösterir.”

Nablusi: “Rüyada radyo görmek, yakınlarından veya kaybedilmiş, unutulmuş bir kimseden haber almak olarak yorumlanır. Rüyasında radyodan türkü, şarkı dinlediğini gören kimse, acı bir haberle karşılaşır.”

İbn-i Şirin: “Radyoyu kurcalayıp istasyon aradığını ve bir türlü bir istasyon bulamadığını gören kimse, işinde kararsızlığa düşer. Yabancı bir radyo istasyonunu dinlediğini ve normalde o dili bilmediği halde anladığını gören kimse, o ülkeye gider.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada radyo görmenin psikanalizi: Rüyada radyo dinlemek, bulunduğumuz çevreden ve yakı­nınızdaki insanlardan almakta olduğumuz mesajları ifade eder. Aynı zamanda, sosyal ilişkilerimizin sağlıklı olduğunu gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın