Rüyada Poğaça Görmek, Poğaça Yemek, Poğaça Yapmak, Poğaça Almak

Düşlerde görülen poğaça rızık mı şanssızlık mı? Rüyada poğaça görmek, poğaça yemek, poğaça yapmak, poğaça almak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Poğaça Görmek

🙂 Kısmeti temsil eder. Rüyasında poğaça yoğurduğu­nu gören kimse, kendi emeğiyle kazanıp kimseye muhtaç olmadan yaşar. Genç kızlar için bu rüya, hali vakti yerinde bir eşe işarettir. Poğaça mayalamak, elinizdeki parayı iyi değerlendireceğinizi anlatır.

Rüyada Poğaça Yemek

🙂 Bir kadın poğaça yediğini görürse, çocuğu olur. Muradına erer. Ayrıca poğaça yemek doğuştan getirdiğiniz yetenekleri de simge­ler.

Rüyada Poğaça Yapmak

🙂 Poğaça yapmak, yeteneklerini keşfet­mek; yeteneklerini kazanca dönüştürmeye işaret eder. Hakkınızda iyi düşünenlerinde bulunabildiğini görüp sevineceğini­ze alâmettir.

Rüyada Poğaça Almak

😐 Rüyada poğaça almak; yiyip içme konusunda ailenizden biri ile münakaşa edeceğinize, mütevazi hayatınızda küçük bir rastlantı ile değişiklik olacağına işaret eder. Sıkıntılı günlerin kapıda olduğu anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: Yediğinizi görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumun bir süre daha devam edeceğine işarettir. Bir başka yoruma göre de ileriyi dü­şünerek cimrilik yapacağınız anlamına gelir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada poğaça görmenin psikanalizi: Düşlerimizde maya içeren bir poğaça yapmamız, henüz far­kında olmadığımız yaratıcı yeteneklerimizi keşfedeceğimizi gös­terir. Aynı zamanda maya, yeni fikir ve projelerimizin sonuçları­nın çok olumlu olacağını ve gereksiz endişelerden kaçınılması gerektiğini bildirir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın