Rüyada Piyango Görmek, Piyango Görmek, Piyango Bileti Görmek

Düşlerde görülen piyango haram para mı zenginlik mi? Rüyada piyango görmek, piyango bileti görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Piyango Görmek

🙂 Genel olarak ilginç ve sürprizlerle dolu bir durumu, olayı anlatır. Ancak piyangoyla ilgili rüyaları dikkate almak gerekir. Çünkü rüyasında piyangodan ikramiye kazandığını gören kimse, gerçek hayatta da havadan para alabilir.

Rüyada Piyango Çıkması

🙂 Rüyada piyango çıkması kısmetlerinizin açılacağına işarettir. Piyangoda ikramiye kazanmak bü­tün arzu ve isteklerinizin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada Piyango Bileti Görmek

🙂 Rüyada piyango bileti görmek, şansınızın yaver gideceğine işarettir. Elinizdekilerin katlanacağı anlamına gelir. Sizi sevenlerin çoğalacağı anlamını taşır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada piyango satın aldığınızı görmek; kısmetlerinizin açılacağına, piyangodan ikramiye kazanmak; bütün arzu ve isteklerinizin yerine geleceğine işarettir.”

Nablusi: “Rüyada bir piyango ikramiyesi kazandığınızı görmek, hiç beklemediğiniz hayırlı bir paraya kavuşacağınıza veya memuriyetinizde daha büyük bir mevkiye terfi edeceğinize işarettir. Memur değilseniz ticarette kazanca, işçi iseniz yevmiyenizin artacağına işaret olarak kabul edilir.”

İbn-i Şirin: “Rüyada görülen piyango, kendisinden hayır umulmayan menfaatlere işaret eder. Bazen de bu rüya, küçük günah işlemekte ısrarlı bir kimseyle tabir olunur. Rüyada piyango kazandığını görmek, güzel bir talihe; kaybetmek ise üzüntüye işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada piyango görmenin psikanalizi: Rüyada bir piyango çekilişine katılmak, bilet almak ya da şans oyunları oynamak, risk altına girerek büyük ka­zanç elde etme istek ve hırsına dikkat çeker. Eğer rüyada piyan­goyu kazanıyorsak, şansımıza ve zekamıza gereğinden fazla güve­niyoruz demektir. Çekilişte kaybettiğini görmekse, yazgımızı başka­larının kontrol ettiğine ilişkin düşünce ve tedirginliği ifade eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın