Rüyada Pijama Görmek

Düşlerde görülen pijama huzur mu ev mi? Rüyada pijama görmek farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Pijama Görmek

🙂 Rüyada pijamalı olduğunu görmek, kadınlar için bir erkekten gelecek para; erkekler için hayırlı bir yol demektir. Rüyada yeni bir pijama giydiğinizi görmek, sev­diğiniz insanın size çok faydası dokunacağına, pijamalı birini görmek, bir yerden miras yiyeceğinize işarettir.

😐 Ancak pijama kirliyse, erkekler için yolda zarara uğramak; kadınlar için dedikodu, hatta iftira anlamına gelir. Yırtık veya eski pijama giymek kısa süreli yoksulluk veya sıkıntı demektir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada yeni pijama giydiğinizi görmek; hafif bir mide rahatsızlığı geçireceğinize delalet eder. Rüyada görülen çizgili pijamalar bir hayırlı kısmetin veya yolun habercisidir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada pijama görmeniz, can sıkıcı bir haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada gördüğünüz pijama eski veya yırtık halde ise kısa süreli bir sıkıntının habercisidir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada pijama görmenin psikanalizi: Yakınlık, rahatlık ve samimi ilişkinin, içtenliğin simgesidir. Aynı zamanda, dinlenme ve gevşeme ihtiyacına da dikkat çeker. Bir başka yoruma göre rüyada pijama giydiğini görmek, kendine karşı daha dürüst ve daha açık olma gerekliliğini vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın