Rüyada Peynir Görmek, Peynir Yemek, Beyaz Peynir Görmek

Düşlerde yenir görmek aile mi nimet mi demek? Rüyada peynir görmek, peynir yemek, beyaz peynir görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Peynir Görmek

🙂 Zenginlik ve temiz bir hayatla tabir olunur. Rüyada peynir görmek; mal ve rızık ile tabir edilir. Taze peynir gören kimse zahmetsiz bir şekilde kazanç elde eder. Bekar birinin rüyasında peynir görmesi, evlenmek; hamile ka­dın için hayırlı evlat şeklinde tabir edilir. Yine peynir görmek, mal ve uzun ömür şeklinde yorumlanır.

Rüyada Peynir Yemek

😐 Mal ve pa­ranızın size tükenmez gibi görüneceğine, hayâllerinizin artaca­ğına, sağlık durumunuzun kritik bir devreye gireceğine işarettir. İçi boş vefasız arkadaşlarla iş görmeye işarettir. Hastalıktan sonra şifayla yorumlanır.

Rüyada Beyaz Peynir Görmek

🙂 Özellikle beyaz renkte görülen peynirler, hayırlı bir kısmete, bolluğa ve mutlu bir yuvaya işarettir. Rüyanızda beyaz peynir gördüyseniz; ilerde çok zengin bir insan olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Peynir Almak

🙂 Peynir, bilhassa taze peynir almak zahmetsiz ve bol malla yorumlanır. Rüyada peynir almak, ibadet ve zühdü takva ile tabir olunur. Rüyada görülen peynir almak, rızık ve berekete işarettir.

Rüyada Peynir Yapmak

🙂 Peynir yaptığını görmek; rahat ve afi­yete, senenin ucuzluğuna ve bereketli olacağına tabir olunur. Peynir yapmak, ibadet ve takvaya, mala ve uzun ömre delâlet eder.

Rüyada Peynir Ekmek Yemek

🙂 Rüyasında peynir ekmek yiyen, se­ferden zorlukla az bir mal temin eder veya hastalanır ama şifaya kavuşur. Bolluk içinde yaşar. Sevdiklerini mutlu eder.

Rüyada Küflü Peynir Görmek

😐 Rüyada görülen küflü peynir, rızık ve berekete veya faiz karışmış mala delalet eder. Arkanızdan konuşan birilerinin olduğuna işarettir. Mutsuz olacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Cafer-i Sadık: “Peynir rüyası mal ve rızıkla yorumlanır. Taze peynir eskisin­den iyidir. Kirmanî’ye göre kuru peynir yolculuktan elde edilecek olan az mala, taze peynirse zahmetsiz bir şekilde elde edilen çok mala delalet eder. Pideyle peynir yediğini gören yolculuk esnasında büyük güçlükler­le biraz para kazanır, bir rivayete göre bir hastalığa yakalanıp sonra iyile­şir. Taze peynir yediğini gören büyük kazanca sahip olur.”

Ebu Sait El Vaiz: “Peynir rüyası rahata, huzura, mal sahibi ol­maya; taze peynir hazır mala ve yılın ucuzluk ve bereketli olacağına dela­let eder.”

Kirmani: “Rüyada görülen peynir, rızık ve berekete veya faiz karışmış mala delalet eder. Bazen de uzun ömüre, devamlı artan bir mala ve bekar için de evlenmeye işarettir. Rüyasında pide ile peyniri birlikte yediğini gören kimse, ticaret için çıktığı yolculuktan az bir karla döner.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada peynir yemek, iş hayatında rakipleri tarafından aldatılacağına, çarşıdan peynir aldığını görmek, erkekler için, ticarette büyük ve zahmetsiz kazanç elde edeceğine, bekarlar için, evlenmeye, zengin olmaya, kadınlar için, memuriyeti yurt dışında olan bir kimse ile evleneceğine, evli ve çocuklu bir kadın için, büyük bir mirasa konacağına işaret eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada peynir görmenin psikanalizi: Rüyada peynir görmek beslenmeyle ilgili kafanıza takılanları işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın