Rüyada Pazar Görmek, Pazar Yeri Görmek, Pazar Alışverişi Yapmak

Düşlerde pazar görmek rızık mı nimet mi demek? Rüyada pazar görmek, pazar yeri görmek, pazar alışverişi yapmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Pazar Görmek

🙂 Çarşı pazar görmek, mescit ve namazgah olarak da yorumlanmıştır. Rüyada pazar görmek, bir erkek için, işlerinin genişleyeceğine, karının artacağına, orta yaşlı bir erkek için, cesaretle çok avantajlı bir durum elde edeceğine, genç kızlar için, talihi ve şansının açılacağına, daha yaşlılar için, gayet rahat ve sakin bir hayat süreceklerine işarettir.

😐 Düşte pazar görmek, elem, keder, gam ihtiyaç ve zaruret işaretidir. İmtihan olmak, felaket, işsizlik, savaş, işlerin bozulması demektir.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

🙂 Rüyada pazarda dolaştığını görmek, yeni bir sosyal çevreye girerek zevkli, eğlenceli günler geçireceğinize işaret eder. Düşte pazar yeri görmek; ticarette kazanca işarettir. Pazar yeri görmek, bu çevrede kalıcı olacağını­zı ve maddi manevi kazançlar sağlayacağınızı açıklar.

Rüyada Pazar Alışverişi Yapmak

🙂 Bir kimsenin rüyasında pazar alışverişi yapması, yeni bir yolculuğa hazırlanmasına, geliri­nin iyi olmasına ve birçok yeri gezmesine delâlet eder. Geleceğinizi teminat altına almak için gerekli birikimleri yapacağı­nıza ve hayatınızı garanti altına alacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Düşte pazar görmek; elem, keder, gam, ihtiyaç ve zaruret işaretidir.”

Seyyid Süleyman: “Çevrenizle olan ilişkilerinizi geliştireceğinize, mesleğinizde de önemli aşamalar göstereceğinize işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada pazar görmenin psikanalizi: Düşlerimizde günlerden pazar olduğunun farkına varma­mız, geleneksel yorumlar uyarınca belirgin biçimde sahip oldu­ğumuz ya da sahip olmak istediğimiz maddi ve manevi değerler­le ilişkili düşünülür.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın