Rüyada Patates Görmek, Patates Yemek, Patates Almak

Düşlerde görülen patates rızık mı bolluk mu? Rüyada patates görmek, patates yemek, patates almak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Patates Görmek

🙂 Genel olarak mal sahibi olacağınıza işaret eder. Rüyada patates görmek, bol rızka kavuşaca­ğınıza işarettir. Rüyada patates görmek, mal ile tabir edilir. Saygınlığınıza, itibarınıza, malınıza, rızkınıza işarettir.

Rüyada Patates Yemek

🙂 Rüyada patates yediğini görmek; mal ve nimettir. Patates yediğini gör­mek; para hususunda güttüğünüz bir emelin tahakkuk ederek zengin olacağınıza işaretle yorumlanır.

Rüyada Patates Almak

🙂 Çok sayıda patates aldığını görmek o yılın bolluk ve bereket yılı ola­cağına delalet eder. Çar­şıdan patates aldığını görmek, o yılın bolluk içinde geçeceğine işarettir. Beklenmedik bir anda ummadığınız bir kişiden parasal destek alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Patates Kızartması Görmek

🙂 Patates kızartması mal ve berekettir. O senenin feyz ve bereketine delâlet eder. Evinizde bolluk ve berekete ulaşacağınıza işaret sayılır.

Rüyada Patates Toplamak

🙂 Saygınlığınıza, itibarınıza ve rızkınıza yorumlanır. Patates topladığınızı görmek, beklenmeyen yerden önemli miktarda elinize para geçeceğine işarettir. İşinizde ve evinizde sorunsuz ve mutlu bir yıl geçirece­ğinize işarettir.

Rüyada Patates Yemeği Görmek

🙂 Rüyanızda patates yemeği gördüyseniz ilerde zengin olacağınıza, şansınızın açılacağına, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir. İsteklerinize kavuşarak muradınıza ereceğinize işarettir.

😐 Patates ye­mekleri de sağlık problemlerine delalettir. Parayla ilgili hayal kırıklığıdır. Hakkınız olmayan bir mal edineceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Patates Kızartması Yemek

🙂 Patates kızartması yemek, mal ve nimet sahibi olmak de­mektir. Rüyada patates kızartması yemek, bol rızık ve mala işarettir. O senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.

Rüyada Haşlanmış Patates Görmek

🙂 Rüyada haşlanmış patates görmek; iyi bir iş yaparak güzel bir dünyalık elde edeceğinize, bereketinizin artacağına işarettir. Şansınızı son bir işte deneyeceğinize ve başarılı olacağınıza işarettir.

Rüyada Patates Kızartmak

😐 Rüyada patates kızarttığını görmek haram mala işarettir. Bir rivayete göre, elindeki mal ve nimetin bir kısmı gider. Daima hastalık anlamına gelir. İşinizde zarar edeceğinize birikimlerinizle bu zararı karşıla­maya çalışacağınız anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyada almış olduğu patateslerin çürümüş olduğunu görmek, haram mala işaret eder. Rüyada görülen patates, bol rızık ve mala işarettir.

Kirmani: “Çürümüş patates gören ya haram kazanır, ya elindeki imkanların bir kıs­mını kaybeder. Bolca patates aldığını görmek, o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada patates görmenin psikanalizi: Temel fiziksel gereksinimlerle ilgili bir simge olan pata­tes, güç kazanma ihtiyacını ve bazen de, maddi istikrarla ilgili kay­gıları ifade eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın