Rüyada Park Görmek

Düşlerde park görmek iyilik mi huzur mu? Rüyada park görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Park Görmek

🙂 Talihinizin açılacağını ve çok büyük bir kısmetin yaklaş­tığını müjdeler. Rüyada çiçekli, yemyeşil bir parkta olduğunu, oturduğunu vb.ni görmek, çok şanslı olacağınıza ve çok güzel şeyler yaşayacağınıza işarettir. Neşeli bir çocuk parkı, sevinçli haberler, olumlu olaylar olarak yorumlanır. Rüyada bir parkta yalnız dolaştığınızı görmek, kıs­metlerinizin açılarak gayet mesut bir evlenme yapacağınıza işaret eder.

😐 Fakat sararmış otla­rın, solmuş çiçeklerin olduğu bir park, beklentilerinizin, umutla­rınızın gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. Parkta bir genç kızla veya delikanlı ile dolaştığınızı görmek; his hayatınızda çok üzüntülü günler geçireceğinize işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada bir parkta yalnız dolaştığınızı görmek; kısmetlerinizin açılarak gayet mesut bir evlenme yapacağınıza, pakta bir genç kızla (delikanlı) ile dolaştığınızı görmek; his hayatınızda çok üzüntülü günler geçireceğinize işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada park görmenin psikanalizi: Düşlerde park, huzur ve rahatlık simgesi olarak belirir. Rüya­larda güzel bir parkta dolaşmak, ferah duygularla ve mutlulukla ilişkili düşünülür. Bu ayrıca, yaşamda yeni ve güzel bir dönemin başlamakta olduğunu bildiren bir düş olabilir. Parkta oynayan ço­cuklarsa, umutlarımızın boşa çıkmayacağını, hayallerimizin ger­çekleşeceğini bildiren çok güzel bir simgedir.

Anonim Rüya Yorumları

  • Şansınızın açılacağına ve rahatlayacağınız anlamına gelir.
  • Parkta gezindiğinizi görmek: Çok şanslı olacağınıza iyi ve güzel olan her şeyin kısa sürede gerçekleşeceğine işarettir.
  • Parkı kötü bir durumda gör­mek: İşlerinizin bozulacağına, yakınlarınızdan birinin vefatına, eşinizden bo­şanacağınıza yani kısaca kötü bir habere işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Park Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhabalar ben Sema 27 yaşındaydım bundan bş 6 7 ay önce bir rüya gördüm ve yorumunu merak ediyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz. Ben bi göl kenarında çay bahçesinde sevgilimi otururken gördüm ona hadi kalk gidelim diyorum fakat gelmiyor ben burda kalıcam dior baktığı manzara ya baktım ögle bir manzara yeryüzünde yoktur renkli dağlar ve göl vardı. Daha sonra başka bir rüyaya geçiyorum bi odanın içinde tek başımaydım karnım düşüyordu neredeyse Doğum başlamıştı ve ben nasıl dogurucm die düşünürken odaya Ablam geliyor. Daha sonra baska bi sahneye geçiyor. Yattığım yerden kalkıyorum Doğum yapmışım belimde bez sarılıydı çocuğa bakmadan odadan çıkıyorum. Daha sonra kendimi ağrılı ve zor yürür halde bir metro istasyonunda buluyorum tren raylarına bakıyorum. Daha sonra sahne değişiyor ve Kendimi bir çocuk parkının önünde buluyorum Yanımda olduğunu bilmediğim birine hangisi Benin çocuğum diorum oda bak orda dior annen baban basında dior. Tam parkın içine giriyorum çocuğa doğru giderken çocuk bana bakıyor ben çocuğa bakarken uykudan uyanıyorum bu nedir yorumlayabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sürekli aşamalar kaydederek yükseleceğinize ve bu sayede şöhret sahibi ve itibarlı insan olacağınıza, sağlıklı yaşamaya işarettir…

Yorum yapın