Rüyada Parfüm Görmek, Parfüm Almak, Parfüm Sıkmak

Düşlerde görülen parfüm güzellik mi kısmet mi demek? Rüyada parfüm görmek, parfüm almak, parfüm sıkmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Parfüm Görmek

🙂 Genel olarak aşkta ve evlilikte sadakat anlamına gelir. Şişede parfüm hoş, güzel ve mutluluk verici anlar yaşayacağınıza işaret eder. Rızkınızın artacağına işarettir.

😐 Kadının rüyasında parfüm süründüğünü görmesi gü­nah işlemeye, sıkıntı ve kedere, saklanılması gereken sırların ortaya çıkmasına ve kötü haberlere tabir olunur.

Rüyada Parfüm Almak

🙂 Özellikle bekar birinin rüyasında parfüm aldığını görmesi, yeni bir aşkın ha­bercisidir. Kısmetinizin açılacağına işarettir. Beklediğiniz haberi alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Parfüm Sıkmak

🙂 Parfüm sıkmak daima sevinç ve mutluluk olarak alınır. Güzel kokular sürün­düğünü gören kimse, iyi ve güven verici sözler duyar, övgü alır, çevresindeki insanlar tarafından beğenilir.

Rüyada Parfüm Koklamak

🙂 Parfüm koklamak ya da sürünmek daima sevinç ve mutluluk olarak alınır. Rüyada parfüm kokladığını görmek; iyi bir hayat yaşamaya delâlet eder. Erkeğin parfüm kokladığını görmesi, çevresinde itibar görmesine ve iyilikle anılıp övülmesine işaret eder.

😐 Ancak kötü kokulu bir parfüm koklamak, ikili ilişkilerde başa­rısızlık ve hayal kırıklığı demektir. Ayrıca kıskançlığa, şüpheye ve huzursuzluğa delalettir. Karşı cinsinizin hayaliyle yaşadığınız anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada parfüm gören kimse hacceder ve başkaları tarafından övülür.”

Seyyid Süleyman: “Rüyasında parfüm gören kimse iyi bir hayat sürer. Eğer parfüm gören kadının kocası yoksa, evlenir.Güzel koku erkekler için de iyilikle anılmaya ve övülmeye işarettir.”

Nablusi: “Rüyada görülen misk, anber, kafur, zağferan, gül, gül suyu, gül yaşı ve benzeri kokular görmek iyi haber, iyi meclis, ilim ve temiz inanç olarak yorulmaktadırlar.”

İsmail El Eş’as: “Rüyasında misk ve anber gören ve satın alan kimse, bekar ise evlenir, iliminsanıise aradığını bulur, servet sahibi olur. Sevineceği bir haber alır, sevinir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada parfüm görmenin psikanalizi: Dış görüşünüzle ilgili vermek üzere olduğunuz kararları gösterir. Değişiklik istiyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın