Rüyada Papağan Görmek, Papağan Yakalamak, Beyaz Papağan Görmek

Düşlerde görülen papağan dedikodu mu fesatlık mı? Rüyada papağan görmek, papağan yakalamak, beyaz papağan görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Papağan Görmek

🙂 Neşeleneceğiniz bir habere işaret eder. Rüyada görülen konuşan bir papağansa, sempatik ve hoş birine işaret eder. Düşte görülen erkek papağan açık sözlü ve güzel bir kadın almaya işarettir. Eğer papağan kafeste ise, yalancı insandan zarar görülmez.

😐 Devamlı yalan söyleyen, sözüne güvenilmeyen bir insanının varlığını açıklar. Boynunda zincir olan bir papağan, bekarlar için, böyle biriyle evleneceğine delalettir. Rüyada papağan görmek; çok konuşan, yalancı ve zalim kimseye delâlet eder. Bazen de papağan görmek, dedikoducu ve sırları ifşa eden kimsedir.

Rüyada Papağan Yakalamak

🙂 Rüyada papağan yakalamak, güzel bir kadına de­lalet eder. Bu ya­kınlarda sevdiğiniz bir dostunuzdan haber alacağınız anlamına gelir. Zorda olan bi­risine gayet makbule geçecek bir yardım yapacağınız anlamına gelir.

😐 Gereksiz yere konuşulan ve hiç kimsenin bir fayda temin edemediği gevezeliklere yorumlanır. Tanımadığınız birisinin tuzağına düşerek dolandırılacağınıza işarettir. Arkanızdan konuşulanların kulağınıza geleceğine ve çok si­nirleneceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Papağan Görmek

🙂 Birisine hissi iltifatlarda bulunacağınız anlamına gelir. Rüyada beyaz bir papağan görmek, gayet açık sözlü, düzgün ve güzel konuşan bir kadınla karşılaşacağınıza, papağanın konuştuğunu duymak, genç bir kimse ile geçireceğiniz çok tatlı aşk dakikalarına yorumlanır. Rüyada beyaz dişi papağan gören kimse, erkekse güzel hanımla evlenir. Rüyada görülen beyaz papağan hareketlerinde ölçülü ve güzel konuşan bir kadın veya çocukla tabir olunur.

😐 Başkaları hakkında gereksizce edilen ileri geri laflara ortak olacağınız anlamına gelir. Alımlı ve kurnaz bir kadınla evlilik anlamına gelir. Acımasız ve iftiracı birisiyle tanışacağınız anlamına gelir. Bazen de beyaz papağan çok kibirli ve zina eden bir erkeğe işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail El Eş’as: “Rüyanızda papağan gördüyseniz; Bekar iseniz çok güzel bir kızla tanışacağınıza işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada papağan görmenin psikanalizi: Rüyada görülen kuşlar içinizdeki huzur arayışını temsil eder. Papağan ise biriyle sohbet etmek istediğiniz anlamına gelir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın