Rüyada Pantolon Görmek, Pantolon Giymek

Düşlerde pantolon görmek iyilik mi nimet mi demek? Rüyada pantolon görmek, pantolon giymek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Pantolon Görmek

🙂 Bir iyilik yapa­cağınıza ya da yeni alınacak bir giysi anlamına gelir. Rüyada pantolon görmek genel olarak, başarıya, üne ve itibar artışına işaret eder. Bazı durumlarda ise rüyada görülen pantolon uzun zamandır beklenen müjdeli haberin geleceğine işarettir.

Rüyada Pantolon Giymek

🙂 Giydiğinizi görmek kendinize has düşüncelerinizi yeni bir işte uygulamak istemenize işarettir. Hükümet tarafından verilecek bir resepsiyona katılacağınız anlamına gelir.

Rüyada Kot Pantolon Görmek

😐 Biraz hafif bir kadınla tanışacağınıza ve ilişkinizi ilerleteceğinize işarettir. Zor bir işte çalışacağınıza kazancınızı oradan temin edeceği­nize işarettir.

Rüyada Siyah Pantolon Görmek

😐 Bir kadın için bu rüya, adının bir dedikoduya karışacağına delalettir. Bu durum kötü günler geçirerek sarsılmanıza neden olacaktır.

Rüyada Pantolon Almak

🙂 Rüyada pantolon almak bir fırsat yakalamak demektir. Yeni pan­tolonların her rengi iyiye, mutluluğa alâmettir. Bolluk demektir.

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

🙂 Rüyada beyaz pantolon giymek hayırlı bir kısmet demektir. Şansınızın açılacağına delalet eder. İyilik edip iyilik bulmak demektir.

Rüyada Siyah Pantolon Giymek

🙂 Devlet yöneticileri ile anlaşmaya işaret eder. Bir resepsiyona katılacağınız anlamına gelir. Önemli yerlerde tanıdıklarınızın olması demektir.

😐 Bir fenalıkla karşılaşmak demektir.

Rüyada Beyaz Pantolon Görmek

🙂 Rüyada beyaz pantolon görmek kısmet demektir. İyilikle tabir olunur. Size iyiliği dokunacak birinin olduğuna işarettir.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

😐 Yoksulluk demektir. Askerlikle ilgili bir probleminizin olacağına işarettir. Eski ve yırtık olursa gam ve kederdir. Yırtık pantolon gören kişinin başarılı olmak için yaptığı hi­leli işler ortaya çıkar ve itibarı zedelenir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyanızda pantolon gördüyseniz sıkıntılı günlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza işarettir.”

Nablusi: Düşte siyah renkte pantolon giymek; hatırlı insanlar için iyidir. İpek veya yün pantolon rengi ne olursa olsun, iyiliğe, yüceliğe ve bolluğa yorumlanır.

Seyyid Süleyman: “Rüyada pantolon giymek, iyiye yorumlanır. Pis eski ve yırtık pantolon giydiğinizi görmek, tasa ve kedere işarettir. ”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada pantolon görmenin psikanalizi: Rüyada pantolon görmek, kıyafetlerinizle ya da dış görüşünüzle ilgili kafanıza taktıklarınızı simgeler.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın