Rüyada Pantolon Görmek, Pantolon Giymek, Pantolon Almak

Rüyada görülen pantolon ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada pantolon görmek, rüyada pantolon giymek veya pantolon almak farklı şekillerde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Pantolon Görmek

🙂 Rüyanızda pantolon gördüyseniz; Sıkıntılı günlerden kurtulup feraha kavuşacağınıza işarettir. Rüyada pantolon görmek: İtibarınızı ve şerefinizi kaybedece­ğinize işarettir. Rüyalarda görülen pantolon; sabırlı sürdürdüğünüz çalışmanızın semeresini çok yakın bir zamanda alacağınıza, ilerisi için düşündüğünüz planlan uygulama fırsatı bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Pantolon Giymek

🙂 Giydiğinizi görmek: Kendinize has düşüncelerinizi yeni bir işte uygulamak istemenize işarettir. Rüyada pantolon giymek genel olarak, başarıya, üne ve itibar artışına işaret eder. Düşte siyah renkte pantolon giymek hatırlı insanlar için iyidir. Yeni ipek pantolonların her rengi iyidir. Kadife pantolon giymek, işte iyi bir mevkiye gelerek bolluğa ve üne kavuşmak anlamına gelir. Rüyada elbise görmenin detaylı anlamını öğrenmek için▶ BKZ.

😐 Ancak bir erkek ütüsüz, yırtık vb. bir pantolon giydiğini görürse, başarılı olmak için yaptığı hi­leli işler ortaya çıkar ve itibarı zedelenir. Pantolon eski ve yırtık olursa gam ve kederdir. Bir kadın için bu rüya, adının bir dedikoduya karışacağına delalettir. Bu durum kötü günler geçirerek sarsılmanıza neden olacaktır.

Rüyada Pantolon Almak

🙂 Düşlerde pantolon almak; kuvvet bul­maya ve muradının çıkmasına delâlettir. Bekarsanız ve rüyada pantolon alıyorsanız başınızdan bir nikah geçmesi ihtimali bulunduğuna. Rüyada pantolon almak; her türlü keder ve sıkıntılarınızı atarak feraha ve sevince kavuşacağınıza ve işlerinizi de yoluna koyacağınıza delalet eder.

Rüyada Beyaz Pantolon Görmek

🙂 Rüyalarda beyaz pantolon gör­mek veya giymek; bir işin muradınıza göre netice vereceğine işarettir. Beyaz pantolon görmek bekarlar için evlilik veya yeni ilişki, bekarlar için de bekledikleri müjdeli haberin geleceğine işarettir.

Rüyada Kot Pantolon Görmek

🙂 Rüyalarda görülen kot pantolon; macera seven ve oldukça çalışkan bir kimse olduğunuza yorumlanır. Rüyada kot pantolon giymek ise yeni bir vazifeye gireceğinize veya yeni bir işe atılacağınıza işarettir. Rüyada görülen kot pantolonu, alacağınız bir haberin sizi heyecan içinde bırakacağına işarettir.

Rüyada Yırtık Pantolon Görmek

😐 Rüyalarda yırtık bir pantolon görmek veya giymek; tedbirli davranmadığınız takdirde büyük bir sıkıntıya gireceğinize işarettir. Yırtık pantolon görmek; zevk ve eğlence içinde geçirdiğiniz bugünleri ilerde çok arayacağınıza delildir.

Rüyada Siyah Pantolon Görmek

🙂 Hükümet tarafından verilecek bir resepsiyona katılacağınız anlamına gelir. Rüyada mağazadan yeni bir siyah renk pantolon aldığınız görmek; dostlarınızdan yardım görerek işlerinizi büyüteceğinize işarettir.

😐 Rüyalarda görülen eski püskü bir siyah pantolon; hiç aklınızda olmayan bir meseleden dolayı maddi zarara uğrayacağınıza, işittiğiniz bir habere çok üzüleceğinize işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İmam Nablusi: Yırtık pantolon görmek veya giymek yoksulluk­tur. Yeni pantolon giydiğini görenle arkadaşları arasında bo­zukluk ve ayrılık meydana gelir. Siyah pantolon görmek çevresinden kötü ve üzüleceği bir haber alacağına yorumlanır. Beyaz pantolon giymek alacağı mutlu habere işarettir.”

Ebu Sait El Vaiz:Yırtık veya eski püskü pantolon görmek, münafık ve ikiyüzlü bir kadınla tabir olunur. Yırtık pantolonu olduğunu ve onu da giydiğini gö­reni münafık bir kadınla evlenir veya öyle bir dostu olur. Eğer giymesze bu rüyanın kendisi için bir zararı olmaz,” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada pantolon görmenin psikanalizi: Psikolojik anlamda pantolon görmek erkeklik, özgürlük ve başına buyrukluk simgesi­dir. Bir diğer yandan rüyalarda görülen beyaz, mavi veya yeşil renkli pantolonlar; onarılması gereken, yıpranmış ilişkilere işaret eder ve bu yolda atılan adımların ge­nellikle olumlu sonuçlanacağını gösterir.


rüyada elbise görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın