Rüyada İrin Görmek

Rüyalarda görülen irin; ölüm mü, hastalık mı, bol para mı yoksa evlilik veya bebek haberi mi demek. Rüyada irin görmek bir çok farklı şekilde yorumlanır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi hem kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada İrin Görmek

🙂 İrini silip temizlediğini gören kimse, bir süre son­ra iyileşir. Eğer rüyada irinle birlikte kan aktığı da görülür­se rüya bozulur. Rüyada irin görmek, tatlı dilli ve güzel olan birisiyle arkadaşlık yapacağınıza ve onunla iş ve hayat birliği kurarak mutlu olacağınıza işaret sayılır.

😐 Nasıl görülürse görülsün hastalığa işarettir. Özellikle irinin yaradan kendiliğinden çıkması ciddi bir rahatsızlığı an­latır. Büyük bir çıbandan çıkan irin görmek, gam ve ke­derden kurtulmaya delâlettir. Bazen de vücudunun herhangi bir yerinden irin aktı­ğını görmek, ilham altında olmaya ve iftiraya maruz kal­maya tabir olunur. Rüyada irin görmek, hasta haberi alacağınıza, pis işle gününüzü öldüreceğinize, delildir. Vücudundaki bir yaranın irin dolu olduğunu görmek, haram yolla mal ve menfaat elde etmeye işaret eder. Başkasının vücudundan akan irin, bulaşıcı bir has­talığı belirtir. Rüyada görülen irin, haram mala delalet eder.

Rüyada Sivilceden İrin Aktığını Görmek

🙂 Rüyada sivilceden çıkan irin, günahlardan tövbeye ve hastalıklardan şifaya delalet eder. Acı vermeyen sivilce irini sabırla beklemekle gelecek güzel bir haber veya gelişme demektir. Bu haber genellikle size yük olacak bir dertten kurtulmanızla olacağa yorumlanır.

😐 Sivilceden kanlı irin akması utan­dırıcı bir harekette bulunacağınıza işarettir. Rüyada sivilceden irin aktığını görmek eğer acı veriyorsa rahatsızlık ve kötü habere yorumlanır.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Mağripli Cabir: “Kendisinde bir yara ve bunun da irin yahut kanlı irinle dolu olduğunu görmek haram yoldan kazanç ve menfaat elde etmek anlamına gelir, irin ve kanlı irinin aktığını ya da yaradan çıktığını görmek o haram malın elden gitmesi demektir. Vücudundaki bir şiş yahut çıbanı delerek içinden irin veya kanlı irin akıtmak üzüntüden, yorgunluk ve meşakkatten, sıkıntı ve yokluktan kur­tulmakla tabir olunur. İrin ve kanlı irini diliyle yaladığını görmek haram mal yemeye, bir riva­yete göre zinaya işarettir,” demiştir.

Ebu Sait El Vaiz: “İrin, maldan gümüş ile, bir rivayete göre insa­nın tiksindiği kötü bir işle yorumlanır. Erkeklik organından irin çıktığını gör­mek evliliğe delalet eder. Çünkü irin meniye benzer. Dübüründen irin ak­tığını görmek hayra yorulmaz. Rüyada görülen irin, haram kazanca yorumlanır.” demiştir.

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Rüyada irin görmenin psikanalizi: Rüyada irin görmek, kişiliğimizde bizi rahatsız eden bir özellikten duyduğumuz kaygının habercisidir. Bu, dikka­te alınması gereken bir kaygıdır. İrin gördüğünüzde; söz konusu tavır ve yaklaşımları­nızdan dolayı bir şeyleri yitirme riskiniz de var demektir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada İrin Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Hocam dislerimin arasına iğneyi batiriyorum çok irin aktığını görüyorum silmek için birinden pecete istiyorum yorumlarısınız

    Yanıtla
  2. Hocam merhaba,
    Rüyamda abimin sırtından 3 bölgeden irin çıkarttık annemle birlikte. İalki çok önemli değildi. İkincisi hem kocamandı çıban gibi hem de çok irin çıktı. 3. İse önceden kalma idi başı küçüktü ancak yine fazla miktarda irin çıkarttım.

    Yanıtla
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İleride yapacağınız bütün işlerinizde çok başarılı olmaya, bambaşka çok güzel haberler almaya, bol paraların gelmesine işarettir…

Yorum yapın