Rüyada Oturmak, Deniz Kenarında Oturmak, Klozete Oturmak

Rüyada oturmak yorgunluk mu mutluluk mu demek? Rüyada oturmak, deniz kenarında oturmak, klozete oturmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Oturmak

🙂 Aydınlık ve ferah bir yerde oturmak, isteklerin ger­çekleşeceğine işaret eder.  Rüyada kendinizi oturmuş görmek, bir mev­ki veya bir meskene sahip olacağınıza işarettir. Bekar veya dul bir kadının oturduğunu görmesi, genç bir adamla evleneceğine işaret eder.

😐 Karanlık, sıkıntı veren bir yerde oturmaksa, iç sı­kıntısına neden olacak durgun bir döneme girileceğine işarettir. Rüyada oturduğunu görmek, acze ve zayıflığa delalet eder.

Rüyada Deniz Kenarında Oturmak

🙂 Rüyada deniz kenarında oturmak huzura ve mutluluğa işaret eder. İçinizden geçen dileklerin, en hayırlı şekilde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Klozete Oturmak

🙂 Bir müşkülünüzün giderileceği anlamına gelir. Bir yerlerden gelecek para demektir. Mutluluğun yakında olduğu anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Danyal (a.s.): “Rüyanızda herhangi bir yerde oturuyor iseniz, iş hayatınızda haşan kazanacağınıza, büyük bir ihtimalle kıymetli bir eşya veya mal sahibi olacağnız anlamına gelir.”

Cafer-i Sadık: “Rüyada bir yerde oturduğunu gören kimse için bu rüya, acziyet ve korkaklıkla tabir olunur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada oturmanın psikanalizi: İçinizden geçenleri birilerine anlatmanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Sırların size yük olmasına izin vermemelisiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın