Rüyada Örtü Görmek

Düşlerde görülen örtü sır mı rezillik mi? Rüyada örtü görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Örtü Görmek

🙂 Sofra örtüsü, bolluğa ve yuvadaki huzura; yatak örtü­sü ise yola, yolculuğa işaret eder. Bunun dışında örtüyle bir şeyin üzerini kapatmak, genel olarak her türlü gizliliğe işaret eder. Sır saklamaya delâlet eder. Evinizi çok sevdiği­nize mutluluğu ve huzuru ancak evde bulduğunuza işarettir.

😐 Rüyasında bir yiyeceğin üzerini örten, aldığı bir kısme­ti herkesten saklar. Yüzünü örtmek, duygularını gizlemektir. Rüyada üstünü örtmek, özelinize ait her şeyi gizli tuttuğunu­zu; başkasının üstünü örtmekse bir dedikoduyu önlemeye ça­lıştığınızı açıklar. Rüyada bir masa örtüsü görmek; sırlarınızın meyda­na çıkacağına, herhangi bir şeye örtü örttüğünü görmek; çok sırlı ol­duğunuza işarettir. Evinizde huzursuz olacağınıza işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada pike bir yatak örtüsü görmek; kadınlar için yeni bir doğuma, erkekler için yeni bir sevgiliye işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada örtü görmenin psikanalizi: Bir şeyleri gizlemek istiyor olabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki korkular sizi ele geçirmiş olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın