Rüyada Örgü Örmek, Saç Örmek, Duvar Örmek, Kazak Örmek

Rüyada örmek iş mi kazanç mı? Rüyada örgü örmek, saç örmek, duvar örmek, kazak örmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Örgü Örmek

🙂 Rüyasında örgü ördüğünü gören kimse, yete­nekleri, iş bilirliği ve zekâsı sayesinde bir işte kendini göstererek başarı sağlar. Tığla örgü, dikkat ve özen isteyen bir işe işaret eder.

Rüyada Saç Örmek

🙂 Rüyada saç ördüğünü görmek; seyahat demektir. Yakın ya da uzak bir yere gitmek demektir. Geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize ve sizden sonraki yakınlarını­zın da sıkıntı çekmeyeceğine işarettir

Rüyada Duvar Örmek

😐 Engeli temsil eder. Aynı zamanda kendinizi koru­mak için, insanlarla aranıza ciddi bir mesafe koyduğunuza da işaret eder. Özellikle sert bir duvar ördüğünüzü görmek, size yaklaşmak isteyen insanlara zor anlar yaşattığınızı açıklar.

Rüyada Kazak Görmek

🙂  Rüyasın­da kazak ördüğünü gören kimse, geçimini sağlayacak bir ge­lir elde eder. Fakirlere yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada Patik Görmek

😐 Patik ördüğünü görmek; birine bir oyun yapacağınıza işarettir. Zor duru­munuzda sizi kollayan bir insanın kalbini kıracağınıza anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: Rüyanızda örgü örüyorsanız müşkül ve karışık bulunduğunuz durumdan çıkacağınıza, bunun için yakınlarınızın yardımını göreceğinize işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada örmenin psikanalizi: Örmek, bir şeyleri emek vererek yapmak demektir. Hayatınızda bu şekilde emek vererek bir şeyler yaptığınız anlamına gelir. Duvar örmek ise engelleri temsil eder. Bir ilişkiye başlamak istiyor, bir işe atılmak istiyor olabilirsiniz fakat kendi yarattığınız engeller sizi geri plana atıyor olabilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın