Rüyada Örgü Görmek, Örgü Örmek, Örgü İpi Görmek

Düşlerde görülen örgü nimet mi kazanç mı? Rüyada örgü görmek, örgü örmek, örgü ipi görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Örgü Görmek

🙂 Örülüp bitirilmiş bir kazak, hırka başarının vereceği mutluluktur. Rüyada örgü örmek çok müşkül bir işinizin yoluna gireceğine işarettir. . Sıkışmanıza rağmen meselelerinizi çözümleyebileceğinize, iş alanınızı genişletme olanağına kavuşacağınıza yo­rumlanır.

Rüyada Örgü Örmek

🙂 Fanila kazak gi­bi giyecek ördüğünü görmek; fakirlere yardım edeceğinize işaretle yorumlanır. Rüyalarda örgü örmek uzun zamandır istediğiniz veya hayalini kurduğunuz sevinçli haberi alacağınıza yorumlanır.

😐 Rüyada örgü örmeniz; çözümlenmesi gereken birçok meselelerle karşılaşacağınıza ve bunlarla kafanızın çok meşgul olacağına işarettir.

Rüyada Örgü İpi Görmek

🙂 Bir kazanç kapısına işaret eder. Örgü ipi görmek para ve mal demektir. Fırsatları değerlendirmek demektir.

Rüyada Örgü Şişi Görmek

🙂 Rüyada örgü şişi görmek bir yerden gelecek paraya işarettir. Birinden duyacağınız güzel sözlerin sizi çok mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Örgü Ören Birini Görmek

🙂 Rüyada örgü ören birini görmek sevdiklerinize kavuşacağınızın habercisidir. Tanışacağınız bir insanla kader birliği yapaca­ğınız anlamına gelir. Kadirşinas bir insan olacağı­nıza en kötü bir olayda bile hayatı seveceğinize işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada örgü örmeniz; çözümlenmesi gereken birçok meselelerle karşılaşacağınıza ve bunlarla kafanızın çok meşgul olacağına işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada örgü görmenin psikanalizi: Emek verdiğiniz işlerle ilgili kafanızdaki soru işaretleri olabilir. Emeğinizin karşılığını almadığınızı düşünüyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın