Rüyada Organ Görmek, Cinsel Organ Görmek

Rüyada organ görmek fenalık mı bela mı demek? Rüyada organ görmek, cinsel organ görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Organ Görmek

🙂 Rüyada el, kol vb. dış organların görülmesi, temiz olmaları koşuluyla rahat ve huzur anlamına gelir. Organların sağlıklı olduğunu görmek hayra yorulur. Eğer gerçek hayatta rahatsız olduğunuz bir organınızı iyi durumda gördüyseniz bu hayırlı bir haberin geleceğine yorumlanır.

😐 Ancak iç organların görülmesi hayra yorulmaz. Hem türlü hastalığa, hem de gizlenen bir hatanın, suçun vb.nin ortaya çıkacağına işaret eder. Akciğerler, duyguların karışmasından kaynaklana­cak hatalara; mide, sağlık sorunlarına; bağırsaklar, zevklere aşırı düşkün olmaktan düşülecek hatalara; dalak, korkuların neden olacağı hatalara; böbrekler ise, hileli işlere delalettir. Rüyasında, dışarı çıkan iç organını yerine yerleştirmeye çalış­tığını gören kimse, hataları yüzünden çıkacak sorunları çöz­me gayretine girecektir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

😐 Rüyada cinsel organ görmek, duyguların karışmasından kaynaklana­cak hatalara, sağlık sorunlarına, zevklere aşırı düşkün olmaktan düşülecek hatalara, korkuların neden olacağı hatalara, hileli işlere delalettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Bu organ rüyası hayır değildir. Zevke düşkünlüğe ve sapkınlığa yorulur. Rüyada görülen organı acı içinde veya kötü durumda görmek kısa süreli rahatsızlık olarak yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada organ görmenin psikanalizi: Bu rüya zihninizin karmaşıklığa işarettir. Mutluluğu yanlış yerlerde arıyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

“Rüyada Organ Görmek, Cinsel Organ Görmek” üzerine bir yorum

Yorum yapın