Rüyada Öpüşmek, Sevgiliyle Öpüşmek, Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada Öpüşmek, Sevgiliyle Öpüşmek, Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Düşlerde görülen öpüşmek kısmet mi evlilik mi demek? Rüyada öpüşmek, sevgiliyle öpüşmek, eski sevgiliyle öpüşmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Öpüşmek

🙂 Biriyle kurulacak yakın ve samimi ilişki­ye işaret eder. Bekarlar için bu rüya, ani bir evlilik kararıdır. Hayırlı bir rüyadır, berekete işaret eder. Rüyada öpüşmek, hiç şüphesiz aşkla, aşırı sevgiyle ve flörtle ilgilidir.

Rüyada Biriyle Öpüşmek

🙂 Bir kimseyi öptüğünü görmek; sıkıntıla­rından kurtulmaya, zorlukların üstesinden gelmeye, ha­yır ve menfaate delâlet eder. Bir insanı şehvetle öptüğünü görmek; yardıma, ilim öğrenmeye ve mala işaret eder. Bazen de bu rüya ihtiyaçlarını gidermeye, zafer elde etmeye ve sevinçli haber almaya tabir olunur.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

😐 Hastalanmaya işaret eder. Sıkıntılı günlerin yakında olduğunun göstergesidir. İçinizi sıkacak bir olaya işaret eder.

Rüyada Bir Erkekle Öpüşmek

🙂 Rüyada bir erkekle öpüşmek mal, sevgi, zafer, amaca ulaşmak ve müjdeli haber olarak yorumlanır. Ele geçecek paraya işarettir.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

😐 Tanınan, bilinen, artist bir kadınla öpüşmek, evli bir kadınla düşüp kalkmak olarak yorumlanır. Bu kişi bütün kalbiyle dünyaya meyleder.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Öpüşmek

🙂 Rüyada tanımadığı biriyle öpüştüğünü gören kimse bekar ise evlenir. Bu kimse dul bir kadınla evlenebilir. Mutlu bir hayat sürer ve eşinin malını yer.

😐 Rüyada yabancı bir kimse ile öpüştüğünüzü görmek, hislerinizin derecesini tayin edemediğinize, sevgilinizin sizi bırakıp bir başkasına dönmesinden korktuğunuza işaret eder.

Rüyada Arkadaşla Öpüşmek

😐 Bu rüya sevgisiz biri oldu­ğunuzu da açıklar. Rüyada arkadaşla öpüşmek düşmanlığa delalettir. Arkanızdan konuşulduğuna işaret eder.

Rüyada Kızla Öpüşmek

🙂 Para kazanmak anlamına gelir. Miras yoluyla ele geçecek maldır. Mutlu bir birliktelik içinde olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Sevgili İle Öpüşmek

🙂 Sevgilisiyle öpüşen, ondan güzel haberler alır ya da onunla buluşur. Ele geçecek paraya işarettir. Arzularının gerçekleşeceğine işarettir. Bir kimsenin rüyasında sevgilisini öpmesi, onunla yuva kurup mutlu bir şekilde yaşayacağına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Bir kadınla şehvetli olarak öpüştüğünü gören kimse, gerçekten o işi yapar veya on dan uygun olmayan şeyler ister, şehvetsiz olursa büyük yardım ve faydalanmak olarak yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada öpüşmenin psikanalizi: Rüyada birini öptüğünüzü gördüyseniz, bu, o kişiyi onayladığınızı ve yaşamınıza kabul ettiğinizi gösterir. Eğer bu karşı cinsten biriyse, onunla ilgili cinsel istek ve duyguların var­lığına da işaret ediyor olabilir. Rüyadaki duygularınıza ve atmos­fere göre, birini öpmek, bazen de o kişiye ihanet etmek anlamı­nı içerir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!