Rüyada Öldürmek, Yılan Öldürmek, Adam Öldürmek

Düşlerde öldürmek kazanç mı felaket mi demek? Rüyada öldürmek, yılan öldürmek, adam öldürmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Öldürmek

😐 Rüyada birini öldürmeyi görmek, bir günah işlemeye delalet eder. Rüyada birini öldürdüğünüzü görmeniz; ba­şınızdan büyük bir felâketin geçeceğine, bir tehlike ile karşılaşaca­ğınıza, hak yiyeceğinize işarettir. Sevmediğiniz bir kimseye istemeyerek iyilik yapacağınıza da işarettir.

Rüyada Yılan Öldürmek

🙂 Rüyada yılan öldürmek düşmana galip gelmek demektir. Yılan öldürdüğünü gören kendisine zarar vermek üzere olan birini alt eder ve zafer kazanır.

Rüyada Adam Öldürmek

🙂 Başkasını öldürmekse bir yakınınıza büyük bir iyilikte bulunacağınıza işarettir. Korku ve kederden kurtulmaya işaret eder.

😐 Rüyada birini öldürmeyi görmek, bir günah işlemeye delalet eder. Rüyada birini öldürdüğünüzü görmeniz; ba­şınızdan büyük bir felâketin geçeceğine, bir tehlike ile karşılaşaca­ğınıza, hak yiyeceğinize işarettir.

Rüyada Fare Öldürmek

🙂 Fareyi öldürmek huzur ve rahata ermek demektir. Size rahatsızlık veren bir durumun sona ereceğini gösterir. Sıkıntı, hastalık ve belaların biteceğine işarettir.

Rüyada Bit Öldürmek

😐 Bit öldüren, bir yakınına büyük bir kötülükte bulunur. Bit öldüren, bütün servetini tüketebilir. Zorluk ve darlıkla karşılaşır. İşlerini bir süre yoluna koyamaz.

Rüyada Kedi Öldürmek

😐 Kedi öldürmek, belaya ve sıkıntıya işarettir. Kedi ölmesi üzerinizde dolaşan kara bulutlara işarettir. Bir süre sıkıntılarla boğuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Akrep Öldürmek

🙂 Akrebi ezip öldürmek düşmanın yenilece­ğine, artık zarar veremeyeceğine işarettir. Akrep öldürmek, size zararı dokunacak birinin hayatınızdan çıkması demektir.

Rüyada Böcek Öldürmek

🙂 Rüyada böcek öldürmek genel olarak para ve kısmete işaret eder. Gelecek olan paraya ve fırsata delalet eder. Kısmetinizin açılacağı anlamını taşır.

Rüyada Köpek Öldürmek

🙂 Rüyada köpek öldürme, bu hayvanı sevmeyen kimseler için kazanılacak bir zafere işaret eder. Dostlarınızı ve sizi rahatsız eden bir durumun sona ereceği anlamını taşır.

😐 Rüyada köpek öldürmek, bu hayvanı seven insanlar için sıkıntı demektir. Vereceğiniz yanlış kararların musibete uğramanıza neden olacağını gösterir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Seyyid Süleyman: “Rüyada birini öldürmeyi görmek, bir günah işlemeye delalet eder. Rüyada birini öldürdüğünüzü görmeniz; ba­şınızdan büyük bir felâketin geçeceğine, bir tehlike ile karşılaşaca­ğınıza, hak yiyeceğinize işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada öldürmenin psikanalizi: Kurtulmak istediğiniz sorunlar ya da sıkıntılar olabilir. Bunların üzerine gitmeniz gerekebilir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın