Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Düşlerde görülen nazar boncuğu koruma mı büyü mü demek? Rüyada nazar boncuğu görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

🙂 Rüyasında nazar boncuğu gören kimseye, olumlu veya olumsuz ama sürekli haberlerin geleceğine işarettir. Rüyada nazar boncuğu görmek; sevinçli ve tez habere işarettir. Aynı zamanda mesut günlerin yakın olduğuna işarettir.

😐 Nazarla boncuğu ile ilgili rüyalar dikkate alınmalıdır. Çünkü ger­çekten size nazar değdiğine dair bir işaret taşıyabilir. Rüyada nazar boncuğu görmek hafif bir kaza atlatmak şeklinde yorumlanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada nazara uğradığınızı görmek; hafif bir kedere veya hastalığa tutulacağınıza delildir. Nazar boncuğu, her alanda büyük başarılar elde edeceğinizi işaretler.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada nazar boncuğu görmenin psikanalizi: Hayatınızda korktuğunuz şeyler olabilir. İnsanlarla bir şeyler paylaşmaktan çekiniyor olabilirsiniz.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın