Rüyada Motor Görmek, Motor Sürmek, Motor Almak

Düşlerde görülen motor görmek kaza mı başarı mı demek? Rüyada motor görmek, motor sürmek, motor almak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Motor Görmek

🙂 Rüyada motor görmek, işlerin yolunda gitmesine ve ba­şarıya işaret eder. Rüyada motor görmek çalışkan ve sadık bir yardımcının da habercisidir. Rüyada görülen motorlar gelecek olan müjdeli haber demektir.

Rüyada Motor Sürmek

🙂 Rüyada motor sürmek başarılı olacağınız anlamına gelir. Motor sürmek güzel günler göreceğinize delalet eder.

Rüyada Motor Almak

🙂 Gerek iş gerekse aile yaşantınızın tekdüze geçeceğine, ancak çok mutlu olacağınıza işarettir. Huzurlu olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Motor Kazası Yapmak

😐 Rüyada motor kazası yapmak işlerinizin bozulacağı anlamına gelir. Mutsuz bir hayatınız olacağına işaret eder. Rüyada bir motor kazası gör­mek, arkadaşlarınızla tartışmaya girişerek çok üzülüp moralini­zin bozulacağına işarettir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Nablusi: “Rüyasında çalışmakta olan bir motor görmek, işlerin yolunda gideceğine, çalışmayan bir motor görmek ise, işlerin bozulacağına işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada motor görmenin psikanalizi: Bir motor görmek, rüyalarda ana motivasyonumuzu ve yaşama gücümüzü, temel fonksiyonlarımızı simgeler. Bu nedenle, söz konusu maki­ne ya da motorun durumu önem taşır. Arıza yapan, bozuk bir makine, sağlık sorunları yaşama olasılığıyla ilgili bizi uyarırken, so­runsuz ve mükemmel çalışan bir makine, yaşama gücümüzün ve keyfimizin yerinde olduğunu gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın