Rüyada Mor Renk Görmek, Mor Çiçek Görmek, Mor Elbise Görmek

Düşlerde mor renk görmek heyecan mı mutluluk mu demek? Rüyada mor renk görmek, mor çiçek görmek, mor elbise görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Mor Renk Görmek

🙂 İtibarı, onuru, ünü ve üstün özellikleri temsil eder. Ay­rıca yabancı ülkeler ve para anlamına da gelir. Özellikle ko­yu mor, inanç sahibi olmayı simgeler. Rüyada mor giymek, başarı, yükselme, güven ve iç huzur demektir.

Rüyada Mor Çiçek Görmek

🙂 Rüyada mor çiçek görmek umut demektir. Umutlu ve mutlu insanlarla tanışacağınıza işaret eder. Rüyada görülen mor çiçekler uzun zamandır beklenen müjdeli haber demek.

Rüyada Mor Elbise Görmek

🙂 Rüyada mor elbise görmek geleceğe dair beslediğiniz umutların gerçek olacağına işaret eder. Baharı ve iyiliği işaret eder.

Rüyada Mor Lahana Görmek

🙂 Rüyada mor lahana görmek bereket ve iyiliktir. Mor lahana evinizin huzurlu olacağına işarettir. Rüyada görülen mor lahanalar işsizlerin iş bulacağına iş sahiplerinin büyük kazanç haberleri alacağına delalettir.

Rüyada Mor Erik Görmek

🙂 Rüyada mor erik görmek evlilik demektir. Mor erik huzurlu, mutlu ve sıcak bir yuva kuracağınızı gösterir.

Rüyada Mor Yılan Görmek

😐 Rüyada mor yılan görmek fena bir düşman demektir. Çevrenizdeki bu düşman sizin her hareketinizi izleyen ve aleyhinize kullanan biridir. Sıkıntıdır.

Rüyada Mor Üzüm Görmek

🙂 Rüyada mor üzüm görmek bahar aylarında gelecek mutlu bir habere işarettir. Mutlu ve iyi bir insanla tanışacağınıza işaret eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyasında çalışmakta olan bir motor görmek, işlerin yolunda gideceğine, çalışmayan bir motor görmek ise, işlerin bozulacağına işarettir.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada mor görmenin psikanalizi: Rüyada görülen mor umutlarınızı temsil eder. Bilinçaltınızdaki mutlulukla ilişkilendirdiğiniz kişileri işaret eder.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın