Rüyada Mısır Görmek, Mısır Yemek, Mısır Tarlası Görmek

Düşlerde görülen mısır bereket mi, mutluluk mu demek? Rüyada mısır görmek, mısır yemek, mısır tarlası görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Mısır Görmek

🙂 Rüyada mısır görmek; artan mala, menfaat bulmaya ve gayret sarf etmeye işaret eder. Berekete delalet eder. Tane mısır ise para ile yorumlanır. Rüyada görülen mısırlar taze ve yenecek şekildeyse uzun zamandır beklenen müjdeli haber demektir.

😐 Genel olarak hastalığa işaret eder. Sarı mısır hastalık demektir. Koçanlı mısır da hastalığa işarettir. Rüyada mısır görmek; koçanlı ise yoksulluğa delâlet eder.

Rüyada Mısır Yemek

😐 Mısır yediğini görmek işlerinizin bozularak sefalete kadar düşeceğinize işaret sayılır. Yoksulluk alametidir. Yediğiniz mısır tatsız veya çürük durumdaysa kısa süreli sıkıntı dert demek.

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

🙂 Rüyada mısır tarlası görmek çok çocuğunuz olacağı anlamına gelir. Berekete işarettir. Kazancınızın artacağına delalet eder.

Rüyada Mısır Koçanı Görmek

🙂 Mısır ko­çanı, çok çocuklu olmaya delalettir. Rüyada mısır koçanı görmek, ele bir kese altın geçeceğine, fakat hastalığa da işarettir.

Rüyada Haşlanmış Mısır Görmek

🙂 Rüyada haşlanmış mısır görmek korkulardan emin olmaya işarettir. Güvende olacağınıza delalet eder.

Rüyada Haşlanmış Mısır Yemek

🙂 Rüyada haşlanmış mısır yemek, hayırlı bir kısmete, çocuğa ve sıcak bir yuvaya işaret eder. Yakınlarınızdan göreceğiniz desteğe delalet eder.

Rüyada Mısır Toplamak

🙂 Rüyada mısır toplamak evinizin geçimi için çalışmaya işaret eder. Mutlu bir birlikteliğe delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Bir kimsenin sarı mısır görmesi ve yemesi o kimsenin hasta­lanacağı, beyaz mısır görmesi ve yemesi ise eline haram mal geçeceği anlamına gelir.”

Seyyid Süleyman: “Mısırın tazesi kuru­sundan iyidir. Çünkü kolaylıkla ele geçecek olan mala delalet eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada mısır görmenin psikanalizi: Tarladan toplanmış ya da çarşıdan satın alınmış mısır koçanları görmek, üzerinde çok uğraştığınız ve emek verdiğiniz bir işten olum­lu sonuç alacağınız ve çabalarınızın karşılığını elde edeceğiniz anlamına gelir. Mısır içeren rüyalar, çoğu kez, zor durumlarla başa çıkma gücünüzü ve iradenizi de gösterir.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın