Rüyada Mermer Görmek

Düşlerde mermer görmek mezar mı mutluluk mu demek? Rüyada mermer görmek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Mermer Görmek

🙂 Helal malı, huzuru ve rahatı temsil eder. Mermerin temiz ve parlak olması daima hayra alamettir. Özellikle rüya­sında evinin zemininin beyaz mermerden olduğunu gören kimsenin, bolluğun ve bereketin eksik olmadığı huzurlu bir yuvası olur. Rüyada mermer görmek, sağlam bir bünyeye çelik gibi bir iradeye sahip bulunduğunuzu işaretler ki, hayatta hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine ve sağlıklı bir ömür süreceğinize delildir. Rüyada mermer görmek; elinize bir ta­raftan ya miras yoluyla veya başka bir suretle külliyetli miktarda mal geçeceğine ve kısa zamanda evleneceğinize işaret eder.

😐 Rüyada mermerler görmeniz; soğuk kanlı davranışlarınızın etrafınızdakiler tarafından iyi karşılanmaya­cağına delalet eder.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada bir mermer taşı görmek; elinize bir taraftan ya miras yoluyla veya başka bir suretle külliyetli miktarda mal geçeceğine ve kısa zamanda evleneceğinize, mermerden yapılmış heykel saray gibi eşyalar görmek; hayatta başarı sağlayarak çok zengin olacağınıza işarettir.”

Seyyid Süleyman: “Rüyada mermer taşı görmek, izzet ve yü­celiğe, mal ve mülke işaret eder. Mermer görmek eğer bütün halde kırılmamış ve sağlam ise beklenilen müjdeli haberin geleceğine delalettir.”

Danyal (a.s.): Rüyada mermer görmek, sağlam bir bünyeye çelik gibi bir iradeye sahip bulunduğunuzu işaretler ki, hayatta hiçbir zaman sırtınızın yere gelmeyeceğine ve sağlıklı bir ömür süreceğinize delildir.”

İsmail El Eş’as: “Rüyada bir mermer taşı görmek; elinize bir ta­raftan ya miras yoluyla veya başka bir suretle külliyetli miktarda mal geçeceğine ve kısa zamanda evleneceğinize, mermerden yapılmış heykel, saray gibi eşyalar görmek; hayatta başarı sağlayarak çok zengin olacağınıza işarettir. Rüyada mermerler görmeniz; soğuk kanlı davranışlarınızın etrafınızdakiler tarafından iyi karşılanmaya­cağına. Yumuşak hareketlerinizi beklediklerine işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada mermer görmenin psikanalizi: Düşlerimizde gördüğümüz mermer bir zemin ya da mermerden bir obje, hem dayanıklılığı, hem de memnuniyet duygularını vurgular. Çatlamış ya da kırılmış bir mermerse, incinmiş duygularımıza dikkat çeker.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın