Rüyada Mavi Görmek, Mavi Elbise Görmek

Düşlerde mavi görmek huzur mu sükunet mi demek? Rüyada mavi görmek, mavi elbise görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Mavi Görmek

🙂 Açık mavi, huzur, sevinç ve mutluluk; yeşilimsi maviler yol, hatta deniz yolculuğu; koyu renk mavi nüfuz sahibi bir in­san; gece mavisi ise büyük bir iş ya da servet anlamına gelir.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

🙂 Rüyada mavi elbise görmek mutluluktur. Umutlarınızı temsil eder. Uçuş uçuş mavi bir elbise gören daha umutlu bir insan olur.

Rüyada Mavi Gözlü Bebek Görmek

🙂 Rüyada mavi gözlü bebek görmek, şansa ve mutluluğa işaret eder. Mavi göz umut, mücadele ve yeniden doğuş demektir.

Rüyada Mavi Araba Görmek

🙂 Mavi araba umut ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine işarettir. Arzularınıza kavuşacak ve mutlu olacaksınız. Mekan değişikliği yapabileceğinize ve bunun size çok iyi geleceğine işarettir.

Rüyada Mavi Deniz Görmek

🙂 Rüyada görülen mavi deniz çıkacağınız huzurlu bir yola işarettir. Bu yolun sonunda aradığınız aşkı veya işi bulabileceğiniz anlamını taşır. Hayatınıza girecek iyi kişilere işarettir.

Rüyada Mavi Yılan Görmek

🙂 Rüyada görülen mavi yılan kolayca yenilecek düşmana işarettir. Bu düşman çevrenizden biri olsa da, kolayca hakkından geleceksiniz. Daha sonra ise emniyette olacaksınız.

Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek

🙂 Rüyada görülen mavi ayakkabı çıkılacak yolculuğa işarettir. Dünyayı gezeceğinize işarettir. Uzun zamandır almak istediğiniz kararın hakkınızda hayırlı olduğuna işarettir.

Rüyada Mavi Halı Görmek

🙂 Rüyada mavi halı görmek huzurlu ve mutlu eve işaret eder. Sıcak bir yuvaya sahip olmaya işarettir. İnandığınız takdirde her şeyi başarabileceğinize işarettir.

Rüyada Mavi Gül Görmek

🙂 Rüyada mavi gül görmek, hakkınızda hayırlı olacak biriyle aşk yaşamaya delalettir. Bu kişiyle çok mutlu olacağınız anlamına gelir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada görülen mavi renk, arzu edilen şeylerin yerine gelmesine işarettir. Rüyalarda görülen mavi renkli bir elbise veya eşya gelecek güzel haberdir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada mavi görmenin psikanalizi: Sakin­liğe ve keyfe olan düşkünlüğe işarettir. Aynı zamanda içsel huzuru ve rahatlığı sembolize eder. Rüyada görülen mavi renk özgürlüğe olan düşkünlüktür…


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın