Rüyada Mangal Görmek, Mangal Yapmak, Mangal Yakmak

Düşlerde görülen mangal iyilik mi nimet mi demek? Rüyada mangal görmek, mangal yapmak, mangal yakmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Mangal Görmek

🙂 Rüyada mangal görmek, aile muhitinizdekilerin size olan sevgisinin artacağına işarettir. Rüyada mangal görmek; mala ve elinde­ki parayı salmaya yarayan sandık, kasa türü nesnelere işaret eder. Özellikle bakır ve pirinç mangal, hayırlı kısmetle­re işaret eder. Boş bir mangal, heyecanlı bir bekleyişi yansıtır. Rüyada et görmenin önemli anlamını öğrenmek için: BKZ.

😐 İçinde kömür olan mangalsa, henüz çözülmemiş bir sorun­dur. İstirahate ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Rüyada Mangal Yapmak

🙂 Rüyada mangal yapmak zenginlik ve aynı za­manda yuvada bolluk, mutluluk anlamına gelir. Hayatınızı refah ve mutluluk için­de bitireceğinize işarettir.

😐 Mangal yapmak ve mangalda et pişirmek hayra yorulmaz. Mangal yaparken çok duman çıkarsa veya mangal yanarsa bu kosa süreli bir sıkıntı demektir.

Rüyada Mangal Yakmak

🙂 Bir mirastan pay alacağınız an­lamına gelir. Fırsatları iyi değer­lendirerek paranızı katlayacağınıza işarettir. Rüyada mangal yakmak, yuvadaki huzuru anlatır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İsmail El Eş’as: Hangi çeşitten olursa olsun ev sahibiyle yorumlanır. Boş mangal görmek iyi değildir. Mangal görmek, ocak görmek gibi tabir olunur.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada mangal görmenin psikanalizi: “Bir mangalda yemek pişirmek ve yemek, sosyal yaşamda hareketli ve eğlenceli bir evreye girildiğinin habercisidir.”


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın