Rüyada Makyaj Yapmak, Makyaj Malzemesi Görmek

Düşlerde görülen makyaj mutluluk mu evlenmek mi demek? Rüyada makyaj yapmak, makyaj malzemesi görmek farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Makyaj Yapmak

🙂 Rüyada yüzünüze makyaj yaptığınızı görmek; kibar hareketleriniz ve giyinişiniz dolayısıyla etrafınızdakiler üstün­de çok müspet bir tesir uyandırdığınızı veya kısa bir zaman sonra şansınızın açılacağına delâlettir.

😐 Genel olarak hileyi, aldatmayı temsil eder. Aynı za­manda insanın kendisini çevresine olduğundan farklı göster­meye çalıştığını da anlatır. Rüyada yüzünüze makyaj yaptığınızı görmek, iki yüzlü ve hilekâr bazı yakınlarınız yüzünden maddî zararlara uğrayacağınıza delildir.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

🙂 Başkasına makyaj malzemesi gör­mek; yaptığınız bazı iyiliklerin karşılığını çok sıkıntılı bir gününüz­de görerek refaha çıkacağınıza delâlet sayılır. Rüyasında makyaj malzemesi görmek, dürüst bir hayata karar verir.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Rüyada yüzünüze makyaj yaptığınızı görmek; kibar hareketleriniz ve giyinişiniz dolayısıyla etrafımızdakiler üstünde çok müspet bir tesir uyandıracağınızı veya kısa bir zaman sonra şansınızın açılacağına delalettir.”

Seyyid Süleyman: “Öte yandan bir kadının rüyasında makyaj yaptığını görmesi, zararsız oyunları açıklar. Ancak bir erkeğin makyaj yapması, kötü niyetini ve çıkar uğruna ciddi zarar verme isteğini belirtir. Makyaj yapan bir insan, biri tara­fından aldatılacağınıza dair bir uyarıdır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada makyaj görmenin psikanalizi: Başkalarını etkileme, onların dikkatini kendi üzerimize yöneltme isteğimizi ve becerimizi gösterdiği gibi, kendini gizle­me ihtiyacını da vurgular.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın