Rüyada Maske Görmek, Maske Takmak

Düşlerde görülen maske hastalık mı salgın mı demek? Rüyada maske görmek, maske takmak farklı anlamlara gelmektedir. Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Maske Görmek

🙂 Yaşantınıza tekdüzelikten kurtularak canlılık geleceğine ve et­rafa neşe saçacağınıza işarettir. Rüyada maske görmek hiç beklemediğiniz bir zamanda ve yerden elinize geçecek maddi veya manevi kazanca işarettir.

😐 Rüyada maske görmek iki yüzlülüğü temsil eder. Aynı zamanda gizlenen gerçeklere işaret eder.

Rüyada Maske Takmak

🙂 Düşte maske takmış bir kimse görmek; sizden giz­lenmek istenen bir olayın olduğuna fakat, bu gizli görünen olayın ta­rafınızdan ortaya çıkarılacağına delâlet eder.

😐 Rüyada maske taktığımızı görmek, kendimizi in­sanlara farklı bir yüzle tanıttığımızı ya da bunu istediği­mizi gösterir. Başkasını maskeli görmek, o kişinin samimi­yetine güvenmediğimizi anlatır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

Kirmani: “Düşte maske takmış bir kimse görmek; sizden giz­lenmek istenen bir olayın olduğuna fakat, bu gizli görünen olayın tarafınızdan ortaya çıkarılacağına delâlet eder.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada maske görmenin psikanalizi: Rüyada maske taktığımızı görmek, kendimizi in­sanlara farklı bir yüzle tanıttığımızı ya da bunu istediği­mizi gösterir. Başkasını maskeli görmek, o kişinin samimi­yetine güvenmediğimizi anlatır.


Bu Duaları Kaçırmayın!


BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için YouTube videolarımızın altına yazmanız yeterli.

Yorum yapın